Alte știri din fotbal
Motivat de ostilitatea ce va fi în Bănie la finala campionatului: „Ne va da energie”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Dinamo - CFR Cluj, duel tare pentru locul 3 » Echipele probabile pentru meciul de pe „Arc”
0
Csikszereda – FC Botoșani » Meciul care deschide ultima etapă din play-out. Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Fostul coleg al lui Chivu dă verdictul: „N-a fost un pariu la Inter! Este perfect pentru un proiect pe termen lung”
0
Cristiano Ronaldo își extinde imperiul » Intră într-un nou proiect înainte de Mondial
0
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Acele 7 puncte,nemuncite,de la înjumătățire,nu sunt recuperarea celor de la Efsiesbi ci prostia (cadoul) lui Burleanu.
Eu am crezut că faci intenționat... Dar poate îți dau prea mult credit.
Nu aveam videouri, că o făceam. Dar mi-a plăcut cum te agitai cu toate conturile. :))) Aveați morcovul cu tot cu iepure. :))) Oricum asta e istorie. Banii pe (petarda) Man s-au dus. FC FCSB e iar pe zero. Și vine, vine, vine... FALIMENTUL! Nu mai vindeți nimic. Nu mai crede nimeni în perlele voastre. Și titlul nu-l luați.
si inca ceva,in legatura cu faptul ca te confund.tu chiar crezi ca imi pasa asa de mult de voi incat sa va diferentiez? sunteti toti la fel,acelasi prosti.
FC FCSB nu va lua titlul. Steaua București va câștiga la TAS dreptul de promovare. Happy ending.
ca in mintea ta bolnava crezi asta este de rasul curcilor. bah,eu am spus clar ca daca faci asta eu nu mai fac misto de tine niciodata,dar daca nu faci asta,sa nu mai scrii niciodata pe gsp. si ai plecat ca un lash fara sa faci nimic. auzi la ***,calomnie. :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Înseamnă că rușinea s-a consumat deja. Avem precedentul. Au mai fost echipe care au început play-off-ul pe primul loc și l-au terminat (a câta oară?) pe locul 2.... LOL....
Vă făceam varză dacă postam videouri cu evoluțiile "încântătoare" ale lui Man. Cred că n-ai dormit 2 zile. Dacă vă făceam asta dădeai în boala lui Calache. :)) Te agitai, amenintai că mă hartuiesti, că mă dă Man în judecată :)) Aparusei cu toate clonele, ziceai de calomnie etc. :))) Caterincă. Erai ud la pantaloni. :)) Acum te faci că mă confunzi cu Tibilache. :))) Ce găinar ești! :)))
ala este un prostlaul,nu vezi ca toti fac misto de el si rad de el,este bataia de joc a gsp. ha ah ha.
sa se desfiinteze vitanul tau barzesti si dupa o sa faci ca atunci cand ai spus ca scrii despre man,adica nimic. tu esti antistelist bah prostule. urasti Steaua din liga 1. de asta va dorim sa se desfiinetze vitsnul barzesti,voi tot timpul ati spus ca iubim vitan barzesti dar uram mai mult Steaua din liga 1. acum o sa vedem daca este chiar asa,cand o sa se desfiinetze vitanul barzesti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.