Alte știri din fotbal
Alex Cicâldău, întrebat despre declarațiile făcute de Gigi Becali la adresa lui
0
„S-a făcut un dosar extraordinar pentru investitori!” » Planul secret prin care Steaua vrea să scape de Liga 2: „Problemele sunt politice!”
0
Filipe Coelho l-a contrazis pe Mirel Rădoi în conferință
0
Florentin Petre, detalii de ultimă oră de la Dinamo: „E unul dintre cei mai buni jucători români”
0
Știri din fotbal internațional
Moment SF în Real - City » Jeremy Doku a dispărut de pe transmisiunea TV, în plin duel cu Valverde: „Trăim într-o simulare?!”
5
Misterul a fost elucidat » De ce nu a executat Valverde penalty-ul din meciul cu Manchester City
1
Gestul pe care l-a făcut Vinicius la penalty
0
„Arsenal vrea să câștige Premier League trișând!” » Fost jucător de la Chelsea, atac brutal: „Mikel Arteta, ai cheltuit un miliard și câștigi din cornere!”
1
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume”, fiica fostului internațional din Premier League, s-a logodit la 20 de ani de la fotografia-eveniment
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Donald Trump și insula aflată în centrul noii ordini mondiale
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Nordis se delimitează de orice interacțiune politică și a trimis o cerere ...
Libertatea
poate ne arata si ce palmares are csa..zic eu
Ti-ar armata de ras ..aia care i-a dat echipa si pamantul lui becali :))) ...echipa a luat-o inapoi ...dar panantul nu..pentru ca a ramas in capul lui iosif
http://www.steaualibera.com/2017/03/30/fc-fcsb-asa-cum-apare-la-registrul-comertului-frf-si-lpf/
Csa steaua si -a facut echipa in 2017 pentru ca le-a fost furata echipa si locul din liga 1 ....daca FCSB NU E STEAUA ...ce cauta in prima liga ....nu poti infiinta o echipa direct in prima liga ....cand va afla cei de la UEFA acest lucru ....o sa fim exclusi din europa
Asta si face Armata bre Mirceo: apara tara de dușmani precum Becali. In fine, era treaba poliției, parchetului, DNA, insa in situații de forta majora ca aceasta, cand infractorul a corupt tot ce putea corupe , tot Armata ii da la căpățâna!
nea mircea, cand steaua a castigat c.c.e era la armata, atunci nu ai cerut ca armata sa-si vada de menirea ei ? :)
Ce aricol mincinos ...fcsb la meciurile cu echipe mai slabe ...gen iasi ..timisoara au avut 2000 de spectatori ...puteau sa joace in cinema ..sau in parc ...parca la un meci au fost si 700 de spectatori
armata sa-si vada de menirea ei, atat.
asta, miu si cu randoom se lupta pentru prostul nr 1 al gesepeului :) e atat de prost incat nu vede ce scrie mare...OFICIAL fcsb NU e steaua ...
http://www.steaualibera.com/2017/03/30/fc-fcsb-asa-cum-apare-la-registrul-comertului-frf-si-lpf/
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.