Comentarii (7)
Bisisica
Bisisica  •  22 Iunie 2026, 17:13

Politic se simte fotbalist, nu? A scăpat Dinamo de el la fix. *** a vrut căpitan, ia d'aci! Acuma copitanu' e fugărit din stana. Câinii nu-l mai vor asa ca face ce vrea. Doar a înscris cu ultraechipa drita!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  22 Iunie 2026, 17:10
Postat de 2026 pe 22 Iunie 2026, 15:52

Asta a fost karma dinamovistilor, din cauza comportamdentului si declaratiilor lui. Urmeaza Kovacs

Mda karma dinamovistilor a fost sa termine pe 4 si sa le ia locul 8 dreptul la preliminariile conference.

FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  22 Iunie 2026, 17:09

Asta castiga mai bine chiar si decat bugetarii din consiliile de administratie ale societatilor falimentare din Romania.

Dezinformare
Dezinformare  •  22 Iunie 2026, 16:18

“conform surselor GSP.ro” in ziua de azi poti spune orice despre oricine daca e conform “surselor”!! Rusine!!

2026
2026  •  22 Iunie 2026, 15:52

Asta a fost karma dinamovistilor, din cauza comportamdentului si declaratiilor lui. Urmeaza Kovacs

Catavencu2
Catavencu2  •  22 Iunie 2026, 15:52

dictare de la palat?

Basarab1948
Basarab1948  •  22 Iunie 2026, 15:45

Cica Politic„a costat in jur de un milion de euro.Tranzacția l-a implicat și pe Musi cedat la Dinamo”?Cred ca termenul exact(referitor la Musi)-ar fi...„inclus in tranzacție”!Și cunoscând talentul lu„nea GG”- mai mult ca sigur ca l-a evaluat pe Musi„doar” la...vreo 5 milioane,dar„generos”l-a lasat cu...fix un milion!Adica mai pe ințelesul tuturor, a fost vorba doar de un schimb de jucatori!Fara sa dea Becali nici un ban!Dimpotriva mai credibil ar fi, ca l-a fraierit sa-i dea Dinamo vreo 300 de mii-la câte„da din casa” Nicolescu!

Comentează