Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Cum pregătește Cristiano Bergodi meciul cu Rapid: „Așa e la noi” » Cui i-a mai cerut 5-6 goluri în 8 etape
0
Mihai Pintilii propune patru nume-surpriză pentru reconstruirea naționalei: „Vor crește frumos”
0
Florentin Petre le-a răspuns fanilor după seria de 5 eșecuri în Superliga: „Să nu uităm prin ce a trecut Dinamo în ultimii ani”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
0
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Cole Palmer s-a săturat de Chelsea! » Trei giganți din Europa îl au pe listă
0
Înainte de Slovacia - România, internaționalul cere ca selecționerul să fie păstrat: „Merită respectul țării!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
bine Catalin ... poate mai trist ... e sa insisti in eroarea ca echipa din liga satelor .. infiintata de mapn si talpau in 2017 .... esteaua !! DEOCAMDATA FCSB E STEAUA !!... chiar daca asta nu le convine unora!!
Trist e sa fii fcsbist, te bucuri când mai scrie câte un prost sau ticălos ca echipa ta are vreo legătura, cât de mică, cu Steaua. :-)))) Nu toți! Am văzut și fcsbisti fericiti, cu mustață, vara asta când .... “A venit Cupaaaa, a venit Cupaaaaa, a venit Cupa in BEEERCEEENI!” :-))))))
Salutari la 'campeonii' din playout! :))))))))))))))))))))))))) Pedigree de catzelusi adevarati! :))))))))))))))))))))))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cei trei scribi amatori antistelisti au produs din nou un rebut lamentabil, insistând sa-și expună ignoranta, rea-voința și supușenia fără limite fata de cazarma sportiva anacronica a armatei! Gabi Balint un apropiat al Cazarmii spune clar in ziarul lir ca FCSB este continuatoarea sportiva a Stelei, asta o spun clar și forurile spurtive competente FRF, LPF di mai ales UEFA dar cei trei netoti insista cu prostia lor, respectând ordinul Cazematei sportive sovietoide! Dezgustător, repugnant, jalnic!
Nu spune nimeni ca n-avea voie sa semneze, problema e ca n-a anuntat ca a semnat cu altii (cu atat mai mult ca era CFR)! Mai ales ca e obligat de regulamente sa anunte...
Pervers articol,te poate păcăli,ai împresia că Steaua este lăudată,dar de fapt ăștia fac delimitarea între Steaua și FCSB,luând în calcul ca palmares pentru această echipă doar ce s-a realizat din 2003 în prezent,deși nu există nicio decizie judecătorească care să confirme ca palmaresul din 1947 până în 2003 aparține colonei lu'Talpan.Continuitatea sportivă este din 1947 până în prezent,doar marca nu mai poate fi folosită de FCSB. Răureneeeee ești perves ca întotdeauna.
Daca Becali ar fi furat echipa sau locul din prima ligă, Talpan ar fi apelat la autoritățile competente, pentru a-și recupera obiectul. După logica ta, daca Becali ar ocupa abuziv stadionul Ghencea, Talpan i l-ar lasa în folosință, interzicându-i doar sa afișeze emblema Stelei pe clădire sau in incinta. Postacii ca tine, ar intra pe toate articolele și ar spune la nesfârșit că ăla nu e stadionul Ghencea, e FCSB și că stadionul FCSB nu a fost niciodată Ghencea.
Pa ....HOTII romaniei !!
Pa .. consonare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.