Alte știri din fotbal
Au început lucrările în „Ștefan cel Mare”! Dinamo va avea stadion nou
0
O laudă pe Dinamo, dar atrage atenția: „Aici mai are de lucrat” + Surprinde în „cazul Cîrjan”
0
Campionul oltean cu Dinamo a dat declarația zilei: „«Câinii» au mai multe șanse la titlu, craiovenii dau cu piciorul în găleata cu lapte” » De ce ar fi bună FCSB în play-off
0
„Tu îl vindeai pe Cîrjan dacă erai la Dinamo?” » A dat răspunsul pe loc la GSP Live: „Sunt convins de asta”
0
Știri din fotbal internațional
Sadio Mane acuză: „Ar fi fost trist și nedemn să încheiem așa” » Președintele FIFA cere sancțiuni
0
Istvan Kovacs începe anul 2026 cu o delegare în Liga Campionilor
0
Scene aiuritoare în finala Cupei Africii: în TIMPUL meciului, l-au tăvălit să-i fure prosopul!
1
Jurgen Klopp reaprinde speranțele pe „Bernabeu” » Ce a spus la o întâlnire cu câțiva jurnaliști de top
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Milioane de euro pe filieră PSD pentru șosele cu gropi și îngropate în ...
Libertatea
Curentul ar putea fi mai ieftin — dar românii nu vor să schimbe furnizorul
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Dorian Popa, cu nasul bandajat și înconjurat de bodyguarzi, la proces. Ce ...
Libertatea
La ce-i trebuie liceul si BAC-ul ? Serios acum, Dle Iftime? La banii pe care ii are acum, ii mai trebuie liceu ? Hai, sa fim seriosi...CR 7 are 6 clase, el a recunoscut ! Messi daca are 8, sigur nu are liceu, ce vorbim aici ?
Titlu de scandal !!!!! Ziariști de nimic !!!!! Numai scandal aveți in cap !!!
Ca nu a mai stat jumatate de an la el,sau poate ca-i pare rau de alea 10% pe care le-a cedat de curand! Poate se simte ca Csa cand Steaua incasa bani si ei nu mai puteai sa-i faca disparuti,asteptau "firmituri" pe chirie!
Tatuaje are? Ce-i mai trebuie bacalaureatul...
M-am lamurit de "Morutan fotbalistul" la meciul de U19 cu Ucraina. Iar atitudinea lui fata de un om care l-a ajutat si i-a vrut binele (apropos, exista viata si dupa ce te lasi de fotbal) ne confirma ca nu il duce mintea sa se gandeasca la consecintele actiunilor lui.
problema fiind? bai, sa mor eu, tara asta e numai a aparentelor. sa termini facultate (desi nu stii sa faci nimic), sa ai masina bengoasa (desi stai intr-o coliba cu parintii), sa ai iphone 12, sa fii "doctor" desi de-abia scrii un email. baiatul stie fotbal, ii ajunge. macar e bun la ceva. un faiantar bun face cat 10 absolventi de jurnalistica pafaristi.
diama șoșoacă, senator aur... tara asta chiar nu mai are nici o sansa.
Patronul de la Botosani este un om de calitate ,fara cearta, fara scandal.
Eh, cand Morutan vede ca antrenorul primei reprezentative nu are Bac, ce motivatie sa mai aiba sa isi mai dea examenele...
Adevarat, chiar sunt surprins ca a folostit cuvântul "misto". Am impresia ca si pe plan profesional este foarte bine pregatit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.