Alte știri din fotbal
Echipe de start la Dinamo - Farul, amical pe „Arcul de Triumf” » Reporterii GSP transmit de la stadion
0
Alexia Putellas, prezentată oficială la noua echipă după plecarea de la Barcelona
0
Alt FCSB „înscris” în sezonul 2026/2027! Unde a dus strategia lui Gigi Becali
6
Universitatea Craiova a ajuns la 10.000 de abonamente vândute
2
Știri din fotbal internațional
Diego Zivulic, prezentat la noua echipă după despărțirea de Oțelul Galați
0
Aaron Mokoena, legenda fotbalului sud-african, a aflat în emisiune de moartea lui Jayden Adams: „În Africa, fotbalul nu e un hobby”
0
A murit Ken Bates, proprietarul care a salvat-o pe Chelsea înainte de „era Abramovich”
0
Șocant! Jayden Adams este al treilea fotbalist din academia Stellenbosch care moare în ultimii ani
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
3
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
„Cimitirul de lubenițe” din Oltenia. De ce preferă fermierii să lase ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Ce encomion stupid pentru un fațarnic. Cat despre talentul profesional am un singur cuvant: Elton.
E dusă frumos din condei. În jurul adevărului. MM rămâne la FCSB din dragoste de bani, nu din dragoste de fotbal. Și din lipsă totală de caracter.
Ba gio cand se foloseste la reflexiv trebuie folosit cu cratima , oricum alta era nuanta , mai greu cu unii si pentru asta chiar nu ma consum prea mult , mesajul ramane acelasi . Oricum pentru un lingvist rutinat care esti , am o intrebare cum este corect ,, ***,, ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"cat la STEAUA sta MM-ul....le da M...M...CeFeRe-ul....!! " stai MM-ule ca bine stai....daca pleci STEAUA ajunge sigur campiuana !
Daca participa la negocieri si lua commission stia ce sa aduca (vezi cazul Elton). Becali stie de ce il acuza cu adevarat dar nu poate sa spuna !!!!
Păi în excursia aia , l-a jupuit pe *** ... De atunci i se trage subinginerului din Galați renumele că e bun de trimis după moarte , că o aduce cu coasa ruptă ... Andrey ăla a venit cu piciorul rupt , nici nu cred că a jucat 10 minute la *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule Udrea, Becali are dreptate 100%. Daca MM a avut mana libera sa conduca, e responsabil de tot ce se intampla in club. MM are si merite, dar de data asta e vinovat de starea in care se afla FCSB-ul acum, tocmai pentru ca e experimentat si ar fi trebuit sa vada niste lucruri si sa faca ceva. El n-a vazut ca FCSB-ul are un singur funds central de meserie in lot de vreo 2 ani? N-a vazut ca au plecat fundasii de banda titulari si n-ai inlocuitori cat de cat de valoare? N-a vazut ca la FCSB sunt accidentari pe banda rulanta indiferent de antrenor tot de vreo 2 ani? A facut si bune, dar astea trebuia sa le vada si sa le corecteze. Altfel, de ce e sef la FCSB?
Penibil e cand scrii "duce-ti" in loc de "duceti". Daca vrei sa moralizezisi sa ironizezi pe altii, te pui la punct mai intai cu gramatica de clasa a 4-a.
Pentru domnul Udrea omul fără memorie sau foarte scurta. Mai ții minte cum s a plimbat asta prin Brazilia vreo 3 luni pe banii lui Gheorghe și a venit cu Andrei portarul care nu știa sa plonjeze și cu Elton? Sau când ne anunță el ca începe hegemonia sau când ne spunea ca Gabi Matei va fi cel mai bun fundaș dreapta din istoria fotbalului romanesc?
Deci nici Ceaușescu nu primea ode asa. Nu pupi doar stăpânul pupi si slugile. Pupi tot
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.