Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Nu, nici gand, a invatat in timp ce se plictisea la un meci de la ora 11, al celor de la rinamo.
Cum ba sa plangi de aseara incontinuu pentru ca a batut FC STEAUA BUCURESTI? =))))))))))))))))))))))))))))))
memeule gura mica!cfr tot va iesi campioana spre disperarea ta si a zcsebeilor
Meme a invatat acest procedeu la parnaie ??
Tot spilul e ca becali, atarnatorii lui plus indivizii care rezoneaza la nivel visceral cu ghiolbania puscariasului sa spere pana in ultima etapa. Desenele alea animate cu coiotul erau haioase pentru ca ala facea tot felul de scheme complexe ca sa prinda pasarea si parea ca ar avea sanse, daca ar fi dat chix de la inceput nu mai radea nimeni :)) In rest, un rezultat bun pentru noi, m-am cam temut sa nu marcheze CFR-ul ca deja isi luau elan si cam aia era.
Citat din cartile lui Gigi sau Meme?!!!
Titlul este important pentru jiji, mie mi-a plăcut victoria d-aseară, să facă ce vor cu farul, rapid sau craiova, încă două meciuri d-astea in "off" și-i oful și mai mare cu "campioana" mincinoasă și furăcioasă de cheferea cu sau fara dînci!
Niste tristi ...asa plangeau si cu Silkeborg !!
Asa arata *** de 60 de ani !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Săracu MM:)))), meritele lui la echipă sunt mai mici decât ale unui suporter, cu precizarea ca suporterul plătește bilet.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.