Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
În culoarea coviltirului și încălzite electric :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce anume a deranjat, faptul ca Yuri e nesimtit sau ca ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai de ras decat ca un "nimeni"(dinamovist) sa planga de suferinta si disperare pentru Rapid, nu exista !! ;)))
Greu meci. Nu ca au băgat autobuzul, au băgat tot parcul auto. Sunt 10-11 în careu mereu. Ar trebui șuturi din afara, ca să treci printre ei e imposibil. Și eu cred a fost 11 m la Popescu. Asta e. Hai cu 1-0 măcar.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
UTA are o floare. Floarea este roșie. A cui floare este roșie, Vasile ? Ai vrut s o dai în ,,visini" dar ai dat o în....,, distrusa de- a Stelei maretie"....
Nu a intervenit VAR deloc !!! Ce rușine !!! Clar băieții sunt puși pe fapte mari !!!Digi tratează Steaua Petrolul că și cum Petrolul este echipă românească iar Steaua rusească !!!
"nimeni"(dinamo) are oglinda retrovizoare la caruta cu coviltir !! ;)))
Păcală, te faci de râs bă ***. Pune întâi mâna pe carte și vezi de ce am scris așa. Că ce e ușor orice amețit știe să scrie bă țambalagiule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.