Alte știri din fotbal
Alex Dobre își trasează obiectivul la Rapid în 2026: „Nu sunt genul. Asta mă face să trăiesc!”
0
Postul unde Dănciulescu cere urgent transferuri la Dinamo
0
Daniel Pancu a revenit asupra subiectului „Louis Munteanu la FCSB”
1
„Când mă iei pe mine atacant?” » Președintele revelației din Superligă, dialog deschis despre transferuri
2
Știri din fotbal internațional
Incredibil! La doar 8 zile după ce și-a anunțat retragerea din fotbal, Ubbink revine și a fost prezentat oficial la noua echipă
0
Cu Ngezana integralist a treia oară consecutiv, Africa de Sud a obținut calificarea în optimile Cupei Africii
0
Două cluburi mari din Europa vor să îl transfere pe Kees Smit, MVP-ul de la Euro U19
0
După 6 înfrângeri din 6 în Europa League, antrenorul a fost demis înainte de Anul Nou
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
13
Mesajul lui David Popovici pentru practicanții înotului: „Sprint With The ...
Libertatea
Raport cutremurător: zeci de soldați moldoveni bătuți crunt în cazarme, ...
Adevărul
„N-am mai spus-o: Mircea Lucescu m-a vrut la Șahtior” » Bogdan Lobonț se ...
GSP SPECIAL
PNL și USR s-au unit împotriva PSD, ai cărui judecători de la CCR au blocat ...
Libertatea
Da, câțiva, vreo 50000 in tribune și alte câteva sute de mii, milion în afara, pe strada.Intr-adevar sunt putini, foarte putini, dacă nu se ajunge la numărul de votanți pe care îi va avea Nicușor.
hahaha..hotel striga hotii!! tu vorbesti franare de arbitraje??!!v-ati invatat cu mocca si cand nu va mai dau e problema asta-i??!!Ian cadoul primarului pentru titlu ....este festival de gratare!!
Campioana Arbitrilor ! Nu interesează pe nimeni sărbători din astea false ! Doar câțiva se vor găsi sa celebreze o mascarada de echipa susținută de politic ,arbitraje, nași, fini ,afini ,etc ! Am văzut și la vot cam ce " caractere și valori ( non ) au apărut în societatea românească ! Analfabetismul funcțional în RO. este peste 50% din populație! Asa ca aveți de unde alege !
Respect, dom Președinte!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dau 100 de RON primului comentariu despre Costreie; 150 RON daca e in forma lirica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.