Comentarii (2)
The_Wise
The_Wise  •  28 Iunie 2026, 16:14
Postat de vasglo pe 28 Iunie 2026, 14:56

Vai, vai....big problem! Ce ne-am face fara FCSB?

Ați muri.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vasglo
vasglo  •  28 Iunie 2026, 14:56

Vai, vai....big problem! Ce ne-am face fara FCSB?

Comentează