Alte știri din fotbal
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
0
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Eddy Gnahore și-a modificat mesajul de adio pentru Dinamo! Ce a șters francezul
3
Vlad Chiricheș, așteptat la echipa din Liga 2: „Am discutat pe tema asta”
1
Știri din fotbal internațional
Egipteanul Ziko acuză un complot pro-Argentina: „Mondial aranjat! Felicitări pentru trofeu!”
2
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
VAR a greșit? Fost arbitru FIFA contestă decizia care putea schimba soarta meciului Argentina - Egipt
0
„Aspirator” de recorduri » Lionel Messi tocmai l-a depășit pe Diego Maradona!
2
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Pe Ghencea joaca adevarata Steaua, care este in liga 2. Clonele sa plece sa joace unde naiba vor ele.
Care vOI,ce sunteti stapani acum pe banul public? Foarte bine ca pleaca,decat sa le dea iar Csa teapa cum au mai facut pana acum de atatea ori! Foarte bine ca nu mai ajung bani din chirie in buzunarele generalilir care au furat toti banii echipei de fotbal! Ne-am saturat sa traiasca generalii oe spinarea echipei de fotbal,desi acum si-au facut o clona prin care fac nevazute anual milioane si miliiane de euro de la bugetul de stat! Lupta Steaua Sahateni!
Gigi Becali : „Dacă m-as duce să joc la anul în Ghencea, atunci este la fel cum m-as duce să joc cu echipa mea în ‘Ștefan cel Mare”
Să joace pe terenul promis de George Becali la Popești Leordeni,omul acesta vrea să primească totul de a moca.
Imi place ca totusi se gasesc motive pentru 'plecare', asa in stil corporatist. Nu are legatura cu faptul ca o echipa asa pompata cum e fcsb nu are stadion propriu si se plimba ca aia cu carutele pe unde se poate. Sau poate ca era clar ca nu vor mai veni multi pe stadion si costurile sunt mari .....iar sa faca credit clubul la gigi ca sa poata juca acolo? auzi, teren prost....pai afara sunt 40 de grade de o luna intreaga, se joca sustinut pe iarba aia...cat sa reziste si ea? Se va distruge si arcul si apoi veti pleca pe 'casa voastra arena' ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat. sau poate ca veti fi chemati de suporterii din provincie daca rezultatele continua asa, ca nu veti putea umple 3 sectoare pe arena.
Mergeti si jcuati la FARUL la Constanta. Dati bani lui HAGI in loc sa ii dati la hotii aia !!!
Vai cata suferinta printre stelisti. Drum bun, cale batuta.
Plecati din Ghencea, para.zitilor!
De ce nu aveti un stadion propriu ???Pentru fiecare meci poti face terenul ca masa de biliard sí atunci tot acest lot de jucatori aveti(umflat de presa,supraevaluat de Gigi s.a m.d).Cu jucatori nu obtii rezultate MM,doar cu fotbalisti si asa ceva nu avem ín campionatul nostru. Fotbalul adevarat a fost sacrificat cu Fotbalul Business sí nu toata lumea tine pasul cu ea.
Care noi e întrebarea că abia dacă sunteți 300 de amărâți.Dar probabil te refereai la Sfântul vostru Talpan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.