Alte știri din fotbal
Campionul României cu FCSB negociază cu două echipe din Superliga și una din Liga 2 » Fără contract de 4 luni, este dorit și în Turcia
0
Andrei Cordea: „La asta visam de când eram mic”
0
Mihai Stoica a numit cel mai bun jucător de la FCSB: „De departe” » Peste Bîrligea, Tănase sau Olaru
3
Omul cu două titluri în Ghencea se regăsește la Steaua, dar o consideră pe FCSB favorită la titlu: „Are un plus, sper să reușească”
0
Știri din fotbal internațional
Contract-„bombă” și alte bonusuri » Cum îl ademenește AC Milan pe căpitanul Mike Maignan să nu plece
0
Fostul fotbalist francez rupe tăcerea despre anii petrecuți la Barcelona: „Mă simțeam foarte singur”
0
Așa va arăta noul stadion al echipei din Serie A! » Investiție de 1,3 miliarde de euro
0
„Bobo” Vieri îi lansează un avertisment lui Cristi Chivu înainte de Atalanta: „Gata cu naivitățile!”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
1
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Rusia ar putea lua în calcul o escaladare pe flancul estic al NATO începând ...
Adevărul
Romancierul Sebastian Perju, apel pentru societate: „Aduceți maidanul ...
GSP SPECIAL
Momentul în care este prins unul dintre cei mai căutați zece fugari din ...
Libertatea
Eu cred ca nu-i mare diferență între cele doua campionate.Oricum,ambele sunt peste cel romanesc cu mult.Danemarca a avut și are echipa în Grupele Champion League.Buhaaha!Buhahaha!
Este foarte bine ca a revenit Cristea!
Știau mă adversarii că fecesebistii nu au antrenor pe bancă? :))) Știau cu ce desculți joacă?
Bă Setilă, asta te apasă pe tine la ora asta!? Iar te-au dat afara din birt înainte de miezul nopții!? :-)))
Nu îți e bă birjarule rusine sa plagiezi alți forumiști!? Asta cu pogonociul a lansat-o vecinu’ Sadiku vis a vis de învinșii echipei Pogon. Nu spun ca e neaparat o strălucire de geniu sau ceva, însă a fost o alegere de cuvinte foarte inspirata. La fel ca respectivul care i-a spus Pinocchio mincinosului fcsbist Luciann, mincinos care se da drept …italian! Însă ce pretenții sa am bă de la un zecesebist dacă tot forumul a căzut de acord ca “fcsbismul e sinonim cu prostia!”?
Mai existati in Divizia B? Ca s-or fi saturat și aia sa va vadă în fiecare an cum o mai luați o data în freza...
ne zici cine vine patron la clona fără drept de promovare?
Sa te bata Pogon Szczecin :)))))))))))))). Bine, dupa umilintele cu pescarii de la Silkelona si minerii de la Karagandy, asta cu Szczecin e mai putin rusinoasa... Asta-i FC ZCsb 2003 Berceni.
Locul 4 in Polonia pare a fi valoric sub locul 4 din Danemarca. Buhahahaha
Eroarea mea... Era punctul 5, nu golul 5. :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.