Alte știri din fotbal
Ședință printre macarale » Prezentare inedită în Superligă! Și mai urmează o surpriză
0
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
3
Știri din fotbal internațional
Momentul-cheie din Argentina - Elveția a fost explicat: „Acestea sunt decizii dificil de luat”
0
Argentinienii au aflat ce i-a zis Lionel Messi arbitrului când s-a răstit la el în meciul cu Elveția
0
FIFA a intervenit după faza scandaloasă din Anglia - Norvegia
0
Dar dacă Mbappe e cel mai bun jucător din istorie? » 5 concluzii neconvenționale după sferturile CM 2026: slavă Domnului, Yamal nu e Messi!
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
S-a inventat arma care ne apără 100% de drone? Verdictul unui fost șef al ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
In mod clar echipele de top din B (care trageau la promovare) in perioada '86-'89 ar sterge pe jos cu fcsb-ul de azi.
Alea au fost cele mai frumoasa timpuri pentru steaua si dinamo cu rezultate excelente si pe plan extern. Asta la vista !
radem radem ..dar iti dai seama cat de slab a ajuns fotbalul romanesc ???? noi ii injuram pe negoita pe becali ...DAR FOTBALUL ROMANESC ????????? CEI CARE CONDUC FOTBALUL ??? mai ales regula asta cu 21
foarte urat :))) de acum o sa ma prezint cand vin cu un cont nou
ia zi unchiule cand jucam noi la electroaparataj ...ce echipa aveam
Sper sa punem si ceva puncte...ptr ei urmeaza guimaraes,medias,guimaraes, viitoru,craiova, cfr.. astia ies de aici urat tare..si cu inca 7 accidentati..ii vor forta maxim
stii ce este urat la unii de aici , daca isi fac cont nou , nu spun cine au fost inainte ....urat ...la urma urmei toti suntem oameni ...intram aici sa ne distram ..fiecare cu necazul (echipa) lui
Așa se întâmplă când râzi de alții (Dinamo),ajungi ca ei.Ia luați- vă de mânuțe și pășiți frumușel spre Liga 2, ar fi o treabă bună
Inainte eram sclavii rustler acum al americanilor. Ne adaptam din mers
unde sunt astia care strigau la Dinamo B-ul ????? etapa viitoare trecem peste ei =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.