Alte știri din fotbal
Sabin Ilie, avertisment pentru FCSB înaintea meciului cu FC Botoșani
0
Echipele de start în Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație!
4
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
3
După Politic, Hermannstadt mai vrea un fotbalist de la FCSB: „Am discutat cu Gigi Becali să ni-l dea”
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Bayern Munchen a prelungit contractul unei vedete: „Nu m-aș fi gândit niciodată că voi fi aici timp de 10 ani”
0
Thierry Henry, apariție rară alături de misterioasa lui iubită!
0
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Cum sa fie Steaua organizatoare mă!? De ce am fi plecat din Ghencea!? DDB au organizat … așa cum au organizat! Mai mult, Peluza Sud este un conglomerat de facțiuni independente și fără vreo legătura cu CSA (nu sunt finanțați sau susținuți in vreun fel de club, sunt prezenți la meciuri in nume personal, “pe persoana fizica” cum se spune). Atunci sub ce motiv sa închidă stadionul?! Pot cel mult interzice unor persoane prezenta pe stadioane o perioada. Însă repet, Joi seara nu s-a întâmplat de fapt nimic, doar un scandal cu mult fum, spună și cam atât. :-)))
Billel, ai cam terminat cu fotbalul. Păcat. Acum ia niște bani înainte de dispariție!
Ati fost organizatori, plătiți. Ciobanu' e i.dioth, ca de obicei, sunt 20 de etape!
Zici ca si acum la poza e sub influenta alcoolului... Dar e bun ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai auzit prost, nen-tu jjijji a spus 25! :-))) Incidentele însă au ținut de organizare, nu Peluza Sud a sărit la bătaie ci întâi au fost provocați de cei din PS Dinamo aflați la câțiva metri distanța (când ai la dispoziție ditamai stadionul și știi ca pot apare astfel de probleme ții galeriile la careva sectoare depărtare măcar, nu!?) iar cu Jandarmii la fel, aia au “gazat” complet aiurea și de-a valma toată peluza ceea de a condus la o reacție pe măsură a ultrașilor. In alta ordine de idei, ce e atâta tevatura in privința fumigenelor!? Nu e ca și cum am inventat noi roata acum, le găsim peste tot, din Suedia in Polonia și din Germania in Franța. Nici alea nu sunt “tari civilizate”!? Am văzut Joi la Nisa parca, s-au bătut aia cu nemții de ziceai ca e WW2! Am înțeles ca s-au dat amenzi celor care au sărit calul la Arena Naționala, mai mult de atât nu are rost, Novak are și el dreptate, degeaba dai amenzi dacă nu ești in stare sa organizezi un meci cu accent pe prevenire, cui mai folosesc amenzile post factum!?
Omrani a venit la fcsb pentru ca nu il angaja nimeni. Becali l-a luat pe Omrani din "orgoliu", pentru ca l-a vrut mult in trecut, cand era in forma. Omrani va fi sperietoare/concurent lui Compagno; mai sunt Dumiter si Rusu pe aceeasi pozitie, dar, cred ca sunt accidentati.
Cu satelitul...CFR-ului?:) Au avut bulan cu carul cu alunecarea aia, iar portarul alora face (numai cu noi) meciuri mari!:)
Am auzit ca, în calitate de organizatori, veți juca fără spectatori 20 de etape. Ce o sa faceți cu toate invitațiile alea?
Despre " victoria " fecsebese cu SATELITUL Voluntari ... NIMIC ? ? ? *** ? ? ? Iar e doliu la fecsebese ? ? ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am spus și mai devreme, chiar mă bucur pt Billel, mai câștiga și omul niște bani, sper sa nu lase măcar un cent din contract la FC fcsb! Ma bucur și pt noi, vom râde și mai tare de fcsbisti! :-))) Lui Billel ii urez in primul rând sănătate (știut fiind ca mulți jucatori si-au terminat carierele din cauza accidentărilor suferite la FC fcsb) si sa dea goluri câte a dat Andrea pana acum! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.