Alte știri din fotbal
Certați de galerie, dar iubiți de localnici » Cum au fost așteptați jucătorii celor de la FCSB la autocar: un copil a oferit imaginea serii
0
Laszlo Dioszegi, întrebat frontal: „Ați vorbit cu Peter Magyar?” » Replica patronului de la Sepsi
0
Gigi Becali nu s-a putut abține! L-a jignit în direct pe Florin Tănase: „Nu e întreg la cap! Doar nebunii se gândesc la așa ceva”
1
„Nu-mi dai ciocolată din prima și mă supăr” » Gigi Becali, nemulțumit de doi jucători în Sepsi - FCSB: „Părere proastă și despre el”
3
Știri din fotbal internațional
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
0
Jurnalist arestat pentru „difuzare publică de informații înșelătoare”! » Ce transfer-șoc anunțase la Galatasaray
0
Tensiune între Julian Alvarez și Atletico Madrid » Atacantul vrea neapărat la Barcelona
0
Real Madrid a luat decizia finală în privința lui Endrick!
0
Lifestyle
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
3
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
12
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
10
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Radu Burnete, consilierul lui Nicușor Dan, la Interviurile Libertatea. Când ...
Libertatea
Poliția i-a confiscat Ferrari-ul de 3,7 milioane de lire sterline la o ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Peste 13 milioane de euro despăgubiri din cauza mașinilor fără RCA: doar 7 ...
Libertatea
si iaca asa dispare echipa lui Lacatus inainte de infiintare( ca doar niste nebuni ar mai continua diligentele pentru infiintarea unei echipe departamentale,atunci cand legea ti-o interzice in mod imperativ).
Si centura pentru coloana va avea.
Gigi e hazliu si nu are notiuni juridice. El vorbeste de o HG din 1992. Steaua a jucat intre 1992-1998 in cupele europene si in liga 1. In 1998 a facut protocol cu Aociatia lui Paunescu. In Romania legea primeaza nu HG, adica un HG nu poate fi contrar legii. In Romania si in Europa echipele departamentale pot juca in Liga 1 si un Europa. Si exista exemple destule, chiar daca majoritatea echipelor sunt din fosta federatie Rusa. Toate legile sunt publicate, obligatoriu, in Monitorul Oficial, asa ca trebuie doar net sa le consulti. Avocatii lui gigi sigur ca stiau si de acest HG din 1992 care nu are nici o relevanta in conflictul dintre CSA si fcsb. Doar pentru gigi si mititelu e SPECTACULOS. :))))))))
Iar își ia avânt omul duhovnicesc, deja este în vârful corcodusului și cere despagubiri de la pompieri că n-au scara suficient de lungă:)) Văd că vrea astăzi să fie și președinte de partid, adică a unei oști de strânsură care face bine... În curând o să poarte iar gulerul cervical:))
Asa ne-a gigi.si sa nu mai lași sa intre la meciurile fcsb-ului"galeria " sud și nord de la steaua.ei nu au ce cauta la meciurile noastre
Foarte bine jijele da-n ei, mama lor de talpanisti :-)))) Pai ce, doar 12-0?! :-)))) Chiar si daca MApN nu aveau dreptul sa isi faca echipa, prejudiciul consta in faptul ca tu le-ai folosit brandul fara permisiunea proprietarului, absolut oriunde in lumea civilizata asta se lasa cu despăgubiri uriașe ... La cate aberații debitează acest individ si la cum pierde procesele pe banda rulantă înclin sa cred ca omul se baga si peste avocați la fel cum se baga si peste Reghe la echipa de fotbal, nu de alta dar chiar atat se slab pregătiți juridic nu ii cred totusi.
Ati mai scris despre asta. Becali : "m-a sunat Mititelu și mi-a spus că o să-mi dea o hotărâre de Guvern din 1994, care obligă echipele departamentale să se reorganizeze juridic, altfel nu pot participa în cupele europene". Treaba e urmatoarea : 1. Mititelu stia despre aceasta H.G. dar tacea malc. De curand s-a mai inmuiat, dupa ce nea JJ a depus marturie la proces si dupa spusele lui Mititelu , se pare ca i-a cam "ingropat" pe Mitica si Sandu. 2. Ce fel de avocati ai acolo , nea Jijel? Trebuie sa vina Mititelu sa-ti gaseasca legi si H.G.-uri ? Te-ai razboit 2 ani cu Armata si avocatii matale habar nu aveau de HG-ul asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.