Alte știri din fotbal
Lovitură grea pentru Rapid, chiar înaintea cantonamentului » Atacantul s-a accidentat din nou
0
Cristi Săpunaru nu renunță la disputa legală cu miză de 2.000.000 de euro: „Îmi folosesc imaginea fără acord!
0
Marius Ștefănescu îi face pe fanii lui U Cluj să viseze: „Pentru asta am venit”
0
CFR Cluj l-a prezentat pe înlocuitorul lui Mihai Popa: Atletico Madrid și Aston Villa în CV
0
Știri din fotbal internațional
Arbitra mexicană a făcut publice mesajele: „Cu cine te-ai culcat?!”
0
A fost Qatar susținută de fani cumpărați? » „Emirul le-a suportat deplasarea și toate cheltuielile de la Mondial!”
0
Planul lui Chivu, în pericol să fie ruinat de FIFA » Motivul pentru care Real Madrid nu l-ar mai putea vinde la Inter!
0
Undă verde pentru „curățenie” » Barcelona face bani pentru Julian Alvarez
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
11
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Moscova, transformată în „fortăreață”. Cum își protejează Kremlinul elita ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
Spăcialistul vostru cred ca e acoperit de nu spuneti cine este sar acel spăcialist nu a vazut oare ca ala venit de la cfr keita trebuia sa primeasca galben inca fin primele 20 de minute!
Uite fapte de unii uitate nu comentarii pe surse !!! Sumudica declara acum că a jucat pentru CFR !!! CFR care l a dat afara pe Sumudica cu scandal uriaș ! Badigarzi care au bătut oficiali , antrenorul Sumudica obligat să stea la porțile legate cu lanțuri ale bazei de antrenament !!! Dar interesele cluburilor sunt peste umilințele personale suferite de Sumudica !!! Linia CFR - Rapid se vede clar la atâtea transferuri dubioase ! Cel al lui Petrila împrumutat - cumpărat contra lui Sepsy spune tot !!! Desigur că Balaj trebuie sa lupte și el pentru Sumudica ! Nimeni nu spune nimic de calcarea clara a lui Koljici pe piciorul lui Sut !!! Dar ce vocali erau specialiștii contra lui Dawa !!! Frăția ceferiștilor se vede ,nu mai trebuie ascunsa !Se vede și Digi - cel care reda partea video și de regie a ligii 1 in ce parte înclină balanta ...Dacă nu au vrut să se vadă calcarea lui Koljici ce sa le faci ?
De astfel de specialiști în arbitraje avem nevoie !!! Auzi ,,tine sa și păstreze relațiile ,,! Parca Sumudica a spus că a jucat pentru CFR ...Trebuia și Balaj să întoarcă favorul ,nu ??? Calcare clara a lui Koljici dar acum specialistul nu vede deși la fazele cu Dawa vedea cel mai bine ?!
Așa se comentează când se urmărește meciul la aragaz !!!
S făcut tam tam pe galbenele luate de Dawa dar acum antistelistii nu vor să vadă cum Kolici l a călcat pe Sut ...Se vede cum bate vântul ,,specialiștilor,,....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rapidiștii, mereu inferiori, au acumulat frustrări și scriu lucruri trăsnite pe aici. Au ajuns să îl critice pe Fesnic, omul care i-a ajutat mereu. Kolici trebuia să ia al doilea galben când și-a călcat adversarul. Golurile lui Ciobotariu au fost marcate după faulturi în atac: la primul se sprijină clar pe Popescu, împiedicându-l să sară, la al doilea era să îl împingă și pe Crețu in poarta. Rapidiștii au fost iertați de numeroase galbene… După eliminare, nu s-a mai jucat minute bune, au fost schimbări, “accidentări “ și s-au acordat doar opt minute de prelungiri.
Ai perfecta dreptate. Dacă Kolic a simulat de ce s-a dat mort portarul? Apoi chiar nu este o cameră în spatele porții, care putea arată exact contactul? La Patrila nu este fault? Nu-i împins din spate? Puține reluări diferite nu vi se pare? Borza, este adevărat pare a avea creier cât o nucă (din păcate nu de cocos) dară prea repede arată al doilea galben, când de fapt, în limbajul arbitral, se spune galben da, dară nu al doilea. Nu țin nici cu echipa Fariseului nici cu cea antrenată de Fakir dară dacă tot avem var să fim corecți...
Lasă-i, oltene, că n-ai cu cine. E fcfcsbist.
Borza nici nu l-a atins pe Cissoti dar cei de la FCSB sunt maestrii in simulare in frunte cu "profesorul Tanase" maestru in simulari. O rusine de arbitraj proFCSB.Fratilor cereti arbitri internationali altfel Becali va castiga cu fluierasii romani campionatul fara probleme!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.