Alte știri din fotbal
Conducătorul din Bănie: „Coelho, vinovat? Da, că a câștigat campionatul, Cupa și Supercupa!”
0
„Este Stoinov jucător de 3 milioane de euro?” » Directorul CS Universitatea, despre lovitura încercată în Bănie
7
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
20
Știri din fotbal internațional
„Este diferit față de ceea ce suntem noi obișnuiți” » Filipe Coelho a numit marea provocare a oltenilor în Finlanda
0
Legendarul portar Dida a șocat la înmormântarea lui Franco Baresi » Detaliul care a atras atenția
2
S-a făcut: Arsenal, transfer de 87 de milioane de euro de la Newcastle
0
Fotbalistul de 19 ani, implicat într-un accident mortal și anchetat pentru curse ilegale
0
Lifestyle
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
deci clonati de la fc r se ingramadesc la meciul asta cu Steaua de zici ca ar juca cu barcelona,dar asta nu-i Steaua? cat de penibil sa fi bah? ha ha ha.
Atata timp cat sunt naivi pe toate strazile ... Logica spune ca daca NAIVII nu ar mai cumpara biletele de la bisnitari , cei din urma se vor duce la munca. :) Dar de ce sa munceasca cand au atatia naivi.
"Trimite-ti"? "Lasa-ti"? Ce aveti, ma, cu limba romana? Cred ca randoom a scris articolul asta :))) Evident ca fc fcsb nu e Steaua. Nu are cum :)))
"Lăsa-ți vrăjeala" - transcriere asigurată de jurnalist gsp!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
astia ar trebui bagati la puscarie,ma refer la prosti care tin cu clona fc r crezand ca este rapid. rapid s-a desfiintat definitiv si irevocabil in 2016. mortul de la groapa nu se mai intoarce.unde a jucat rapid in sezonul 2016-2017? exact.
Ăștia nu sunt bișnițari. Bișnițarul e o persoană care cumpără bilete și le vinde la suprapreț, dar cumpărătorul e sigur că se alege cu un bilet valabil. Termenul corect pentru persoanele prezentate în articol e mai degrabă "șmenari".
Fac si gigistii un ban.
Oameni de "afaceri" dom'ne acesti bisnitari. Aici va dau voua, GSP, o bila neagra. Trebuia sa il cumparati si sa intrati la meci. Ulterior mergeati cu el la club si se putea vedea cine a cumparat biletul. In privinta acestor indivizi cred ca Rapid ar putea sa faca mai mult. PS: "Lasa-ti" in cazul de fata se scrie "Lasati"!
*Lasați *Trimiteți :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.