Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
deci florinel nu a jucat niciun minut cu silkeborg si noi am jucat cu rezervele 2 meciuri care nu mai contau pentru nimic si tu spui ca de aia? *** qed.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
v-a dat si farul 3-1 si sucu a bagat 10 milioane de euro pe degeaba. tot locul 5 si out din europa pentru *** iii ce bucurie. ***. clona fc r nu este rapid. unde a jucat rapid ins ezonul 2016-2017? exact.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a fost o contra dura si a lovit mingea de aia nu s-a dat fault dar a sarit in sus pentru ca a fost contra dura. cand a scapat spre poarta si a intervenit din spate brown putea sa simuleze dar nu a facut-o asta contrazice teoriile tale plangacioase. dar pentru talpa sus pe glezna la lixandru si intrarea lui onea la coman se da rosu in orice campionat decent din lumea asta. de aia aveti un punct in 5 meciuri de playoff ca va milogiti si va plangeti mereu de arbitraj in loc sa va vedeti de jocul vostru care e zero barat, desi ati fost singura echipa din liga 1 care in regular nu a primit penalty impotriva un record absolut in toata europa. pe voi nu va umileste nimeni in europa pentru ca nu jucati acolo de la infiintare din 2017 pana acum aveti zero meciuri in europa. silkeborg e de fapt fc r de danemarca fiind ultimii in playoff cu rezultate ca ale voastre hahahah
Vezi ma ca si in meciul asta a avut florinel o saritura ca la circ la o intrare perfect regulamentara. DE DATA ASTA NU S-A DAT NICI FAULT, L-AU INVATAT SI ARBITRII CA FACE 3 TUMBE IN AER de fiecare data cand adversarul pune o contra corecta, la minge. Pentru tine si zeroar fi prea putin. Iar aia cu palma la Tavi "meleoane" e gigism de manual. De-aia v-a dat ma Silkeborg ZECE, aia fiind in Danemarca un fel de Gloria Buzau de la noi...
SARMANUL RANDUMB, PENTRU EL UN PUNCT SMULS CHINUIT, CU BARSAN SI TOATE CELE, INSEAMNA CA ZECEEBE AR FI UMILIT RAPIDUL. :)) Nu poti inventa asa ceva, ma randumbe pentru ciobanul tau punctul asta de care rade o tara inreaga e mai umilinta decat daca lua cinstit 3-1. :)) Nici cu asemenea arbitraj n-a putut scoate mai mult de un egal cu noi :))
Amice primul care se tăvălește este Gigi Valiza pt care arbitri au făcut totul ca echipa ilfoveana să nu mai plece cocosata de pe AN. Apropo: La golul 2 fcsbist, ai văzut piciorul stâng ( sprijin) a lui Olaru aflat pe linie, și cu dreptul lovind balonul cu mult din afara terenului ? Poți mari poza și vei rămâne cu gura supradimensionata dimensionata... Dar de golul 3 al Rapidului ce spui ? Ca doar cu o săptămână înainte Otelul a înscris în prelungiri cu Dinamo exact la fel. Acolo a fost gol , la ilfoveni.. .Nu.
...doar se joaca în liga Gigi Valiza.
...iar la golul anulat Rapidului nu se duce la monitor ci " merge " pe mana lui Radu Petrescu ,cel cunoscut cu simpatii fcsbiste. De fapt asta a așteptat Barsan , ca sa se creadă ca a greșit doar R Petrescu. Apoi , la golul cu care ilfovenii egalează la 2, Olaru are piciorul stâng ( de sprijin) pe linie iar cu dreptul loveste balonul din afara terenului - la doua circumferințe distanta iar tusierul merge pe blat ca și Radu Petrescu evident. Asa se intampla dacă se joaca în liga lui Gigi Valiza. S-a făcut totul de catre arbitri ca echipa ilfoveana să n-o mai ia pe cocoasa de la cei din Grant.
Toată România urăște *** fcsb!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.