Alte știri din fotbal
Jucătorul de la FCSB, prezentat oficial la echipa din Superliga: „Bine ai venit!”
1
Revenire la FCSB! Jucătorul campioanei a aterizat în Antalya, în același avion cu noua achiziție a Rapidului
0
E gata! A aterizat în Antalya și semnează cu Rapid
0
Variantă pentru Rapid » Nigerianul din prima ligă portugheză propus în Giulești
2
Știri din fotbal internațional
Legenda tenisului face o comparație între Chivu, Conte și Allegri: „Chivu este...”
0
De nicăieri! Anunț-șoc în Cipru: Vlad Dragomir a rămas fără antrenor » Mesajul postat la miezul nopții
0
Incredibil! De ce n-a mai dat declarații Cristi Chivu după partida cu Bologna + Ce a spus secundul Kolarov
0
Paris Saint-Germain a câștigat derby-ul orașului » Campioana Europei rămâne pe locul 2 în Franța
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
1
România va trimite până la 5.000 de militari în misiunile și operațiile ...
Libertatea
Putin ar trebui să fie atent, după lovitura dată de Trump lui Maduro, spun ...
Adevărul
Parteneriatul Genoa-Rapid, sub comanda lui Dan Șucu, 12 luni mai târziu » ...
GSP SPECIAL
Familia lui George Sergiu Niculescu, șeful ANRE, face afaceri în domeniul ...
Libertatea
Ce va mai roade victoria asta. Pai ce invoci tu acolo si sezonul asta chiar ai dreptate, face ca aceasta victorie sa fie si mai rusinoass pentru Rapid. Daca nu eram asa de slabi ii bateam mai rau. Stai linistit ca nu sunt multi suporteri care isi iau avant dupa victoria asta, echipa tot in degringolada e, tot fara antrenori suntem, tot facem greseli prostesti iar lotul chiar lasa de dorit. Aici cred ca diferenta a fost facuta de mandria cu care au venit rapidistii. Nu stiu ce echipa sustii dar daca esti un suporter de mult ar trebui sa stii ca Derby-urile pentru suporteri cantaresc cat castigarea unui campionat, iar astazi faptul ca Rapid a luat bataie de la Cioban pe post de antrenor e chiar penibil.
A auzit careva,se mai retrage jj?
Iar se baga în seama cei din Divizia B?
Aici vor spune comisiile ca zecesebe nu este Steaua și nu vor primi nici o sancțiune)))
Cataaaline, de ce tii mortis sa o dai in penibil? Materiale pirotehnice au fost pe naiba, pai tu pui meciul ala al vostru cu torte si asa mai departe cu asta? La voi s-a lasat cu rupere de scaune, bataie cu jandarmii, nici nu vedeai pe stadion de toate prostiile aprinse de voi. Tu tot cauti sa gasesti nod in papura...
CFR s-a calificat cu mare noroc dintr-o grupa cu echipe de toată jena. Se vede ca habar n-ai de fotbal, când spui ca Steaua a fost desființată de Anderlecht.
Ai stat toată ziua în fața bisericii? Felicitări pt victorie, dar mai e mult până departe. Ciao și bea ceva de banii ăia.
Un comentariu corect, la obiect, ca de obicei. Ti-am dat like și respect. Păcat de echipa lu’ Dorinel, încet dar sigur se îndreaptă spre play out. :-((( Azi zi de meci, Steaua joaca in Ghencea! Deși joaca locul 1 cu 2 si clar cele mai in forma echipe din L2 pana acum, e greu sa îl numesc derby. Sper sa câștigam, deși Balotelli va tine cu vecinii lui din Dej. :-))) Sincer!? Și io țineam cu ei dacă nu era Steaua. :-)))
Hai fugi de aici, FCSB este respectata ca este Steaua. Nu se compara cu *** ala de CSA
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da. Nici eu nu l-am văzut. Am uitat de el, după o juma' de litru de țuică... n-am realizat cât e ora că se-ntunecă devreme mai nou. M-am uitat toată seara la clipu åla cu Săpunaru când juca bâza cu băieții pe Tiktok.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.