Alte știri din fotbal
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Istvan Kovacs, „retrogradat” de Kyros Vassaras în Liga 2
0
„Și-a irosit toți banii pe care-i avea de cheltuit” » A vorbit pe șleau despre Adrian Mititelu: „Conflictul cu comunitatea locală...”
2
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Nu stiu ce te deranjeaza, asta e pasul normal. De la o echipa de mijloc in Romania la una de top. Problema pentru voi este ca Dinamo nu mai e echipa romaneasca de top. Sau unde il vedeai pe Olaru, direct in Serie A? :)) Niculescu, Danciulescu, Bratu, vrei sa iti ofer exemple de la Dinamo care nu au confirmat afara? Stai linistit ca Tatarusanu are 200 de meciuri in Italia si Franta, iar Chiriches ar fi titular la Lazio. Sunt exemple si exemple, adevarul este ca in ultimii 15 ani fotbalistii romani nu prea au confirmat in Vest.
iar va bagati unghia in gat ca va luat fata Becali
Tot cu placa asta ? Esti dus cu pluta amice.
alt jucator care isi pune cruce pe cariera...
Singurele echipe din Romania care pot plati suma asta de transfer, sunt FCSB, CFR Cluj si Craiova. Daca costa 2 milioane, nici nu putea sa ajunga decat la FCSB in Romania. Pentru ca in strainatate nu l-a dorit nimeni din cate stiu eu.
Ce ofticosi sunteți! :)))
Probabilitatea e maxima. Toate site-urile cu tematica sportiva au scris ca Olaru a fost transferat la Steaua. Asa ca ... scoate unghia din gat.
Da-i ma tu bani si toti care au mintea ta. Fotbalistii joaca pt. bani, prostalaule. Unde sa se duca la mimamo, unde foamea e la ea acasa?
Inca o speranta care, alaturi de Oaida vor rata cariera de fotbalist pentru un pumn de euro! Chiar n-au parinti desi si ei la varsta asta ar trebui sa judece matur? Asa se distruge fotbalul nostru si nimeni nu ia nici o masura! LPF si FRF analizati si propuneti o reglementare prin care sa se asigure pentru componentii nationalelor U21 si mai mici,un numar de jocuri obligatorii la cluburile de care apartin. Neindeplinirea baremului sa duca la depunctarea echipei apartinatoare. Nu conteaza ce zice UEFA sau FIFA ca si regula U21 nu vine de la ei.
Morutan e inca fraged, dar depinde de el. Nu e totusi transferat cu surle si trambite, poate va fi o surpriza placuta ca Bordeianu de la CFR (transferat pe o suma aseamanatoare de la Botosani).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.