Alte știri din fotbal
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Dani Coman, imediat după victoria de la Craiova: „Pe el îl felicit în mod special”
0
După victoria cu Universitatea Craiova, Bogdan Andone a dezvăluit discuția cu Gigi Becali: „Asta i-am spus!”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie mare pentru fotbalistul lui Bayern » Cu el vor să îl înlocuiască pe Bruno Guimaraes
0
Como și-a adus fundaș din Premier League
0
Revenire oficializată la PSG: titularul Franței va evolua sub comanda lui Luis Enrique
0
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
1
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
Un nou articol tendențios! Cu ceva timp in urma, într-un alt articol de aici nu se spunea că raportul greșelilor pro / contra FCSB era de 8 / 9. Oricum raportul era nerealist, dar acum, după alte erori grave împotriva Stelei în meciul cu Botoșani, raportul rămâne neschimbat. Probabil stilul asta de contabilizare a erorilor copiat după Pristanda, l-a făcut pe autor să spună că în anii anteriori Steaua era favorizată de arbitraje.
Se sanctioneaza orice atingere!Cel putin in Europa(nu vorbim aici de cooperativa bascanului cuvios,cu bani multi si obraz gros)!cat priveste golul lui Paun,a fost anulat pentru un...ofsaid evident!
Avand in minte faza respectiva, ma refeream la echipa in aparare!:) In atac se sanctioneaza orice atingere, chiar si daca ai mana lipita de corp!
Nu ca nu l-a eliminat pe Gol in min. 13 la meciul cu Dinamo!:))) Plus penalty foarte usor pentru Dinamo (pentru o mana in piept), nici p-asta nu-l vrem!:)))
Asa da....
Pai in cazul respectiv, era vorba de aparatorul de la UTA, Dinamo era in atac! Pe faza de atac intr-adevar se sanctioneaza orice atingere cu mana!
In toate meciurile! Asta-i bun pentru cioban!
Sa-l arbitreze numai radu petrescu!
1. Kovacs fiind antistelist nu este delegat in liga 3.,tocmai a evita un conflict vadit,steaua evolueaza in liga 3. Steaua nicioadata = fecesebe. 2. Kovacs face foarte bine ca ii f*** pe aia de la fecesebe pe unde ii prinde,asta fiind doar un factor de echilibru,contrabalasand toate acele *** pe fata,in favoarea faci ce spune becali,facute de ceilalti arbitri..daca nu i arbitreaza kovacs,etapa de etapa beneficiaza de niste arbitraje de domeniul sf,nici inbfantasy football nu vezi arbitraje atat de execrabile si dezechilibrate de cum are parte fecesebe.gen meciuri cu uta,botosani si exemple fara numar,cu offsiduri nesanctionate din care marcau,faulturi in favoarea lor mutate in careu,henturi iventate pt ei..dupa care fugea tudor de ex,facea turul televiziunulor sa se explice.acelas tudor este acum in conducerea faci ce spune becali..si mai aveti voi obrazul sa vb de arbitraj..??!!cand la conducere aveti doar arbitrii??cfr cati arbitri are in conducere??tocmai aceste mizerii este menit sa contracareze Kovacs(nu covaci sau kovacsi,cum sovinii scriu,prefacandu se ca nu stiu cum se scrie..),el este astfel un factor de echilibru sa balanseze mizeriile facue si comamdate de faci ce spune becali..adica voi sa *** la nesfarsit si sa radeti de altii,dar cand vi se intample,urlati ca din gaura de sarpe..Kovacs va ajuta sa reveniti pe pamant si sa simtiti cum e cand vi se intample.foarte bine face Kovacs,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gresesti...Se sanctioneaza cu hent in cazul specificat de tine doar jucatorul aflat in atac!!!!Ca sa intelegi....daca un fundas este lovit de mingea care vine din picior nu se sanctioneaza...Daca un atacant atinge mingea venita din piciorul lui se da hent...De asta Paun nu primit golul in Europa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.