Comentarii (805)
servetel
servetel  •  26 Aprilie 2021, 00:33
Postat de anticfr pe 26 Aprilie 2021, 00:31

***

*** CFR Cluj și anul ăsta. *** și DINAMO in Cupă. ***. :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  26 Aprilie 2021, 00:32
Postat de anticfr pe 26 Aprilie 2021, 00:29

***. ***.

***!? :-))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

servetel
servetel  •  26 Aprilie 2021, 00:29
Postat de anticfr pe 26 Aprilie 2021, 00:28

Așa să fie, că are suflet bun și e un mare om, oricât l-ați huli voi. Așa să-i ajute Dumnezeu!

***!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

undergrant
undergrant  •  26 Aprilie 2021, 00:22
Postat de anticfr pe 26 Aprilie 2021, 00:10

*** ***. ***.

***! Doamne-Dumnezeule, apara-l si pazeste-l!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

lapusneanul
lapusneanul  •  26 Aprilie 2021, 00:20
Postat de orlick pe 26 Aprilie 2021, 00:17

Revin cu intrebarea: in ultimii ani, a mai fost vreo decizie întoarsă în privința unui penalti in România?

***l..***..:)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bravo_sepsi
bravo_sepsi  •  26 Aprilie 2021, 00:16
Postat de utilizator șters pe 26 Aprilie 2021, 00:15

Ești confuz rău tataie! Dacă FC fcsb n-are “banca” pt L1, și ai dreptate, chiar nu are!, cu cine crezi tu ca vor juca barajele din L3 ca sa încurce Steaua!? :-)))

daca nu au teren propriu unde vrei sa tina banca :))))))))) sunt singura echipa din lume care nu au pierdut acasa de la infiintare =))))))))))))))))))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  26 Aprilie 2021, 00:15
Postat de doar..titi pe 26 Aprilie 2021, 00:13

problema nu-i ca steaua a avut un meci slab!! problema e ca steaua NU ARE BANCA..iar jucatorii care pot face diferenta au fost loviti sistematic ..iar cei care au ramas in teren se vede din avion ca-s la doar 30/40%!!

Ești confuz rău tataie! Dacă FC fcsb n-are “banca” pt L1, și ai dreptate, chiar nu are!, cu cine crezi tu ca vor juca barajele din L3 ca sa încurce Steaua!? :-)))

bravo_sepsi
bravo_sepsi  •  26 Aprilie 2021, 00:13
Postat de anticfr pe 26 Aprilie 2021, 00:10

*** ***. ***.

*** ''*** '' *** !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stoichkov10
stoichkov10  •  26 Aprilie 2021, 00:02
Postat de orlick pe 26 Aprilie 2021, 00:00

N-au putut sa accidenteze mai mulți jucători, le-au dat cartonase!

caz in penibil

fairplayromania
fairplayromania  •  26 Aprilie 2021, 00:01
Postat de Costi Corabu pe 25 Aprilie 2021, 23:39

Naum ăsta devine penibil, pe de altă parte, neserioși ăștia de la Digi, tot insistă cu reclama aia " ne cam luam bătaie, Vlăduț "

Naum e Messi al comentatorilor :):)

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • •••
  • 81
Comentează