Comentarii (805)
maccarone707
maccarone707  •  25 Aprilie 2021, 22:22

hai randume, iosife, laşlaş, unde sunteti ba? Sub pământ srl? suporterii ...ii

dobrescum204
dobrescum204  •  25 Aprilie 2021, 22:21

Naum e pământ la faţă ...

steaua_adevarata
steaua_adevarata  •  25 Aprilie 2021, 22:22
Postat de utilizator șters pe 25 Aprilie 2021, 22:14

Ce sunt sunetele alea îngrozitoare care se aud din Berceni, știe cineva!? :-))))

Urla dracii ca pierde echipa lor.

dobrin
dobrin  •  25 Aprilie 2021, 22:19

Ce gol a luat Messi al portarilor :))

maccarone707
maccarone707  •  25 Aprilie 2021, 22:19
Postat de utilizator șters pe 25 Aprilie 2021, 22:14

Ce sunt sunetele alea îngrozitoare care se aud din Berceni, știe cineva!? :-))))

nea cici si al tudor se roaga sa egaleze

utilizator șters
utilizator șters  •  25 Aprilie 2021, 22:10

Sunteti in umbra, stiu..cititi tot...asteptati sa egalati ceva si sa te tii atunci...sa vezi, GOLLL ***!! asa sunteti, doar la bine va vede omul.***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maccarone707
maccarone707  •  25 Aprilie 2021, 22:10
Postat de amadeus2021 pe 25 Aprilie 2021, 22:09

Activa cenzura cand FCSB este condusa... trebuie sa schimb id ul, sa apara o clona ca sa pot posta fara riscul cenzurii?

cu siguranta. cenzore, nu mai plange ca oricum pierde fc berceni

hector13
hector13  •  25 Aprilie 2021, 21:55
Postat de valeri__gazzaev pe 25 Aprilie 2021, 21:50

Coltescu a tras mereu cu ei. Stiu ce spui. Ce nu inteleg eu e motivul. El e oltean, gigi radea de el ca a incercat sa se sinucida. A jucat odata fara spectatori si facea misto de el la loja. Coltescu l-a ajutat mai mereu chiar si dupa chestia asta. Ce respect de sine (nu) are sa faca asa ceva? De ce?

Cum a tras la meciul ala de acum 5 ani cu Astra cand nu a acordat 3 penaltyuri FCSB-ului. Ca de obicei vorbesti numai bazaconii!

valeri__gazzaev
valeri__gazzaev  •  25 Aprilie 2021, 21:50
Postat de utilizator șters pe 25 Aprilie 2021, 21:45

Coltescu o incearca, o sa vezi..dar nu stiu daca o sa fie suficient, ungurii mananca terenul, ca trag cu Cfr ! Daca am pariat casa lui randoom ca nu pierde sepsi, inseamna ca ma incred..ca doar nu il lasam pe *** pe strazi !

Coltescu a tras mereu cu ei. Stiu ce spui. Ce nu inteleg eu e motivul. El e oltean, gigi radea de el ca a incercat sa se sinucida. A jucat odata fara spectatori si facea misto de el la loja. Coltescu l-a ajutat mai mereu chiar si dupa chestia asta. Ce respect de sine (nu) are sa faca asa ceva? De ce?

d.a.l
d.a.l  •  25 Aprilie 2021, 21:48

Pițigoii de la Digi văd un meci plăcut, încă din minutul 14, lui Dinamo îi desființau jocul anost. O scriu ca o constatare, Dumitru Pelican!

  • 1
  • •••
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • •••
  • 81
Comentează