Comentarii (805)
anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:30
Postat de bravo_sepsi pe 26 Aprilie 2021, 00:29

OPRITI ACEST SISTEM DE CAMPIONAT !!! ESTE O PARODIE !!!! FACETI 18 ECHIPE FARA PLAY OFF SAU PLAY OUT !!!!

Ai zis și tu ceva inteligent pe ziua de azi, să mor de nu.

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:29
Postat de irriducibili78 pe 26 Aprilie 2021, 00:28

***..***..***..

***. ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:28
Postat de d.a.l pe 26 Aprilie 2021, 00:27

Gigi te iartă, duce el penitența tuturor fecesebeștilor până sus, pe culme! :))

Așa să fie, că are suflet bun și e un mare om, oricât l-ați huli voi. Așa să-i ajute Dumnezeu!

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:26
Postat de irriducibili78 pe 26 Aprilie 2021, 00:25

Asta e naum,altfel lua deja ban..

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

forumeer
forumeer  •  26 Aprilie 2021, 00:26

Ups, 2-1, ahahahhahahahaha! Cam morcovite *** :(...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:24

Hai că vă las, nu mai stau în Sfânta zi de Florii, în Postul Paștelui, să mă cert cu voi. Deja am făcut destule păcate și îmi pare rău. Doamne, iartă-mă, ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

d.a.l
d.a.l  •  26 Aprilie 2021, 00:23
Postat de doar..titi pe 26 Aprilie 2021, 00:19

ti-am mai spus ca meciul asta nu l-am pierdut acum!!da vad ca nu-ti aduci aminte !!dupa ce ne-au decimat ..e simplu !!uita-te si tu ..la meciurile trecute ..si o sa ai raspunsul !!

Aste-s de Pipera. Fotbalul se joacă altundeva decât pe gazon?

utilizator șters
utilizator șters  •  26 Aprilie 2021, 00:22
Postat de caoradea pe 26 Aprilie 2021, 00:21

Prostia la fel...

La el prostia este o virtute! :-)))

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:22
Postat de bravo_sepsi pe 26 Aprilie 2021, 00:21

bahi febletea lui d-zeu ....d-zeu iubeste prostii ..fcsbistii sunt dovada vie a prostiei !!!

Poate pentru tine prostia e proces fiziologic. Deșteptule.

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:19

***. Ești tu deștept. Du-te la divertismentul tău și lasă-ne!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • •••
  • 81
Comentează