Alte știri din fotbal
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează după verdictul instanței: „Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Știri din fotbal internațional
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
...”FCSB - SEPSI // Gigi Becali anunță startul jocurilor de culise din Liga 1: „Acum începe «circăreala»” !!!!!!!! DA, S-A VĂZUT , numai că voi CONTINUAȚI !!!!! .......Cine a mai văzut o echipă condusă cu 2-0 care nu iese la joc, așteaptă adversarul în propria jumătate, când are mingea pasează înapoi și lateral, jucători foarte tehnici ”greșesc” lamentabil pase simple, antrenorul face schimbări ciudate, în apărare fundași de fier devin clovni.......și ne arată că pot juca fotbal...ultimele 5 minute !!!!???? Măcar s-au bucurat cei 666 de spectatori , când nu vorbeau tiriplicii aserviți care comentau, se auzea Luțu care îi șoptea lui Becali ....” : Hai bre mai stăm, că mi-e foame !!!...” PS Rușine Neagoe !
Dupa ce i-a facut *** pios lui Hagi cu TAS-ul cand a luat Viitorul campionatul e si normal. Toate echipele sunt impotriva fcsb-ului, cu exceptia Astrei care joaca la doua capete. Si arbitrii tot de partea CFR-ului sunt, se va vedea clar la meciul direct de saptamana viitoare. Gigi si-a facut-o cu mana lui, Steaua a fost un bun national, echipa tuturor romanilor, iar acum a ajuns fcsb, echipa nimanui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ala nu e dinamovist ratatule !
ha, ha, da, corect, asta voiam sa intreb si eu. daca nu egaleaza west ham (ceea ce nu prea cred) termin bine seara.
Îl face Rednic Zen până în toamnă, acum arată ca un butoiaș, parcă îl văd pe Maradona în ultimii ani de activitate. :))
in liga 4 e o facatura a unor burdihane cu epoleti, who cares about?
Scorul pauzei îl nemulțumește pe Gigi Becali, patronul FCSB, care își dorea formația lui să rezolve meciul încă din primele 40 de minute. „E un spectacol pe care trebuie să-l câștigi. Să intri din prima și să rezolvi meciul în 25 de minute. Asta dacă ești echipă mare... Dacă nu rezolvi meciul în 30-40 de minute, nu ești echipă mare!”, a declarat Gigi Becali înainte de meci, chiar când a ajuns la Arena Națională. Prima repriză a meciului FCSB - Sepsi a fost una echilibrată, cu ocazii mari la ambele porți.
***, stai traqilo ca tot noi va batem si anul asta si o sa ne injurati iar 5 ani ca ața va duce capul sa faceti sa dați vina pe alți ca nu ii bat pe aia care v-au bătut pe voi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dupa un sezon in care am fost maziliti de arbitrii pe unde am apucat, si un sezon in care culisarii de la cfr si sepsi siau facut jocurile uite ca o sa luam titlul si revenim iar in CL unde ne e locul. FORZA STEAUA UNICA CAMPIOANA A UNEI MARI IUBIRI!
n-a fost penalti, coman a alunecat apoi a tipat ca vrea penalti si i s-a dat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.