Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
4
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a semnat! Ultimele detalii de la Doha
0
Statistică horror! Rup „Les Bleus” un blestem vechi de 70 de ani?
0
Thierry Henry și Zlatan Ibrahimovic s-au contrazis în direct la TV! Mizează pe un ȘOC în „sferturi” la Mondial
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în săptămâna 5 iulie - 12 iulie
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Țara în care poți înota gratuit în piscine termale turcoaz. Sunt vechi de ...
Libertatea
Donald Trump, la limita rasismului într-o postare despre Europa: „Când ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Fabrica din România care funcționează neîntrerupt de 190 de ani. De la o ...
Libertatea
Cei de la fcsb au uitat sa treaca si motivul pentru care iccj i-a fortat sa-si schimbe numele.
Amuzanta aia cu "Simbolul Armatei Romane". Orice om cu jumatate de creier in cap, si care a deschis o carte in viata asta, stie pe unde era in "excursie fortata" Armata Romana in blestematul an '47, si "Simbolul" cui e de fapt cska. Ba' baeti, primul pas spre normalitate e recunoasterea originilor si a pacatelor. Nu e cazul la cska, oamenii traiesc in alta dimensiune.
La mulți ani echipei de fotbal Steaua! La mulți ani stelistilor (nu cazarmistilir perimati!). Chiar dacă a apărut din abuz, fiind impusa de bolșevici in tarile ocupate, așa erau atunci timpurile și nu se putea face altceva! Dar in democrație, Steaua a făcut pasul corect, normal, european și a ieșit definitiv din cazarma stalinista expirata, CSA și nu va mai reveni niciodată acolo, pt ca aceasta anomalie trebuie sa se închidă si in România ca peste tot in lumea democratica! La mulți ani Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.