Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
0
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
Știri din fotbal internațional
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
clona bolșevică nu a câștigat nici un baraj pe teren
îi bate rău Afumați, oricum :))))
no ia explică, *** cum desființează frf lfp? lfp o asociație independentă, care nu e în subordinea frf. hai bagă, să ne râdem.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ha ha ha,ce l-ai ars pe fraier. ala are ***. vitanul barzesti oricum este ca si desfiintat,nu mai are nicio sansa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pretene,revenirea UNIVERSITATII CRAIOVA a fost facuta legal 1000%.fiecare asociatie privata isi face propriile legi .FRF n-are nicio treaba cu statul roman.Craiova a fost votata in comitetul executiv de aproape 250 de cluburi sa revina.
daca nu era *** ala de boc nu exista cfr cluj.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
”Cu respect vă atragem atenția că, în cazul în care în documentele/comunicările dvs. publice DINAMO mai apare ca FC DINAMO BUCUREȘTI ne vedem nevoiți a ne adresa justiției, deoarece se face confuzie între cele două entități fotbalistice. Pe site-ul dvs. Dinamo apare ca FC Dinamo 1948, Dinamo București, s.a, numele entității fiind desigur SC DINAMO 1948 SA”
***,imposibil sa promoveze in fatza jucatorilor de la Steaua din liga 1 care o sa fie trimisi la baraj. dar voi nu treceti de primul baraj,deci nici nu conteaza.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doua intrebari: 1) de ce nu s-a renovat stadionul si 2) de ce mai exista un Dinamo in Liga 4?
Hai sa ii vedem acum pe prostănaci care susțineau ca numai TAS poate judeca o speța de acest gen și ca decizia lor este superioară Justiției Romane! :-)))) TAS deja s-a pronunțat, l-a trimis pe ne-a jjijji la plimbare! :-))) Problema e alta: dacă LPF chiar au câștig de cauza îngroapă FRFul. Steaua e doar un club ca oricare altul din cele peste 90% afiliate finantate din funduri publice. Regulamentul respectiv NU a fost dat pt a avantaja Steaua, ci zecile de votanți ai lui Burleanu. :-))) Ce va face FRF!? Pai va spun io: desființează LPF și speța devine caducă! :-))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.