Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Fcsb e Real Madrid!
Niciodata uefa nu va accepta o decizie a unei instante civile sa afecteze activitatea federatiilor afiliate. In civil becali nu poate cere decat daune morale/ materiale dar intr-un proces de lunga durata.Daca se schimba legea sportului pierde pt ca instanta va decide cf cu legea in vigoare. Mai important pt el este procesul cu palmareul pt ca ala naste alt proces de prejudiciu pe palmares diferit de ala pt marca unde va pierde dar depinde cat va plati.
Visul lui talpan e sa fie si el un becali mai mic.
Visul lui talpan e sa fie si el un becali mai mic. Sa stea si el la oficiala.
FCSB E STEAUA !
e dreptul fcsbeului legal sa incerce sa impiedice adevaru...si eu daca eram hot as face la fel ca sa nu las adevarul sa iasa la suprafata dar adevaru iese mereu la suprafata
Bun, sper sa nu fie tarziu, dar merita incercat. Trebuia mai demult si intrat mult mai dur la cloaca aia de generali fara lupte. Se strange latul.
clona csa nu are cum sa promoveze,daca aveau spuneau deja numele noului patron care sa dea 3,7 milioane de euro anual pentru marca. deci este clar ca nici nu au de gand sa promoveze,mai ales ca hiancu ala care conduce csa a fost adus sa desfiinteze echipa,el a mai desfiintat cateva sectii de sport ale mapn-ului. el este si cel care a obligat *** de la clona libera sa nu foloseasca sigla csa si aia nu numai ca s-au conformat dar i-au si multumit celui care i-a umilit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca frf a castigat la tas e clar. Articol fara niciun rost. Fcsb e un *** de echipa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tas a dat castig de cauza frf.( scrie si in articol)..restul sunt vorbe...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.