Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
3
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
8
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Becali e tare in avocati!Si in experti judiciari!De fapt,la ce nu e el tare?!Sa ne amintim de procesul in care „Justitia”a obligat ANRP(adica statul,adica pe noi toti),sa-i plateasca ...75 de milioane de euro din bani publici-contravaloarea unor terenuri...agricole din intravilanul orasului Voluntari,evaluate de un „expert” judiciar la peste 5 milioane de euro/ha!Nici pana acum, DNA nu a reusit sa-l convinga pe „expertul”ala, sa dezvaluie formula de...alchimie,prin care a reusit sa transforme in aur,acele terenuri!
de aia nu ii ajută Dumnezeu lui Becali să câștige canpionat de ofticos rău fățarnic calic după baninvidios așa îl învață Biblia?se ascunde în biserică cum sa fie steaua lui vreodată a lui ?el e tara el e poporul?armata e a noastră a poporului poporului nu are dreptul nimeni a vinde bunul cel mai important al țării se contesioneaza la privat dar nu se vinde nu e a unui ministru șef e a tarii
Justin bieber asta e de un habarnism demn de un fecesebist. Se pronunta in niste spete ce ii depasesc cu mult atributiile de simplu jurist. Are un salariu pe care nu il poate justifica nicicum. Poate ca e timpul sa-l ia cineva la intrebari pt ca isi permite mult prea multe
Burleanu sub ce brad o fi stat când a făcut 16 echipe să scape Mimao de retrogradare?
Ai niste problemute...De cand primariile sunt parti ale statului?Si cunoasteti ca si primariile au niste reglementari la cati bani pot da si pentru ce????Altfel....de ce Ministerul de Interne sa nu bage si el banuti la Dinamo?????Pe Becali sa-l sponsorizeze Ministerul Justitiei ca tot a trait pe la ei pe acolo....
Bravo băieți, fiți vigilenți, voi ăia care l-ati " înstelat " pe Eminescu
Și-a făcut deja. Corendon Cup.
Să-şi facă jijică campionatul lui, cu ce şi câte echipe (satelit) vrea, poate aşa câştigă şi el un campionat!
Cui bah a platit becali datorii ?? Buhahaha ....eu nu am zis ca becali a bagat adevarata steaua in faliment ...el a furat jucatorii si locul de veci al defunctei steaua !! R.I.P Steaua Bucuresti ...a fost sambata mortilor ..ai impartit si tu ceva pt raposata Steaua ??
Poate sa fie asociat ..nu camatar precum JIJI ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.