Alte știri din fotbal
Marius Lăcătuș, despre cea mai importantă mutare din Superliga: „S-ar putea să fie reacții”
0
„Valeriu Iftime, te apropii cu pași repezi să fii prost ca mine!” » Dialog incredibil din culisele Superligii: „100 de milioane de euro despăgubiri”
0
Ilie Dumitrescu o sperie pe FCSB înainte de barajul cu Dinamo: „Niciodată!”
0
Cîrjan a comentat declarația arogantă a lui Florin Tănase: „Am văzut interviul lui”
0
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy visează la încă un sezon în Premier League
0
Italienii au aflat sumele din contractul lui Cristi Chivu » Va câștiga o avere după prelungirea cu Inter
0
SUA și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial: pe cine a ales Mauricio Pochettino
0
Florentino Perez și-a lansat un site separat în campania electorală pentru președinția Real Madrid: „Mai este istorie de scris”
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
5
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
4
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Traian Băsescu, prima reacție după ce a redevenit cetățean al Moldovei: „În ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Mare prost mai ești. Un FîCîSîBî-ist autentic.
CFR în faliment? Trezește-te!!! Tocmai au luat vreo 12 milioane din EL. Și mai vin niște bănuți în primăvara, plus tot market pool-ul (da, ăla la care visa stăpân-tu Jiji). :))
talparinistii deloc :))
nu ar primi licenta ca-s in faliment. pe partea cu servici si familie ti-a raspuns deja cineva :))
Vom vedea. Cât despre jucătorii trimiși de FC R din L2 în L4, să fim serioși. Ce, vine Messi? :)) Și încă un lucru: FC FCSB nu va juca niciodată pe noul Ghencea. În primul rând FîCîSîBî-ul lui Gigi nu va mai exista atunci când stadionul Steaua se va inaugura. În al doilea rând, FC FCSB este agresoarea Stelei București. Nu va fi primita niciodată în Ghencea, oricât ar oferi Jiji (de unde să ofere, nu știu; ziceam, așa, teoretic).
numai faptul ca ai scris looser cu doi de o si este clar ca nu ai familie si prieteni. poison,tu asa ai familie si prieteni cum eu sunt presedintele bangladeshului.
dinamo visa la cupa campionilor prin anii 80,apoi borcea decreta grupele cempions lig prin 2000....steaua lui talpan vrea sa promoveze din liga a 4-a ,de amatori,in liga a 2-a ,de profesionisti ! si asta in numai 2 decenii....bun,dar dupa ce promoveaza in liga a doua,ce se intampla cu talpan and co,se apuca de instructia de front ,sau isi fac echipa de old-boy ?!
sa isi faca 10 ***atata timp cat lasa clona vitan barzesti in pace,asa-i? demnitate de *** sa spun. nu te stresa la ce probleme sunt la vitan barzesti nu are cum sa scape de faliment. este imposibil. danciulescu si prunea lasati acasa. bancruta frauduloasa. neplata salarilor de peste 3 luni. in mod normal,nu ar trebui sa luati licenta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și de ce nu ar primi licența? Sunt cumva impostori, precum FC FCSB? Nu au stadion, precum FC FCSB? Au probleme în instanță, precum FC FCSB? Vezi, ***, că ai început să le amesteci rău de tot. PS: nu beau alcool, fiindcă nu-s un looser (ca tine) fără servici, fără prieteni și fără familie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
terenul 5 e ala la care au taiat barele de rugby?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.