Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Emiliano Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Jude Bellingham a „cimentat” victoria lui Real, apoi a sărbătorit într-un mod ciudat: iată semnificația
0
Dennis Man, note la poli opuși în presa britanică și olandeză » Antrenorul Peter Bosz, furios
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Răspunsul lui Nicușor Dan la oferta lui Donald Trump privind Consiliul ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
gigist gretos.
Acum daca te-ai simtit lezat inseamna ca e rasism! Desi despre ei a spus ca sunt civilizati tu nu esti!
Ok sa joace pe Giulești, dar biletele sa se vanda doar la casa de bilete pentru gazde și sămânțarii lui mustață sa stea la peluza dinspre teatru.
Numai si pentru o asemnea declaratie si nu l-as lasa pe Giulesti!
Cocalarii natiunii, *** natiei romane, becali si siminov rusofilul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simionica e un *** rusofil, lovit cu kopeici dinspre Moscova.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pretenas habar nu ai ce vorbesti, in primul rand cfr joaca cu arges sambata seara si daca bate, craiova e out, fiind out il va ajuta pe gigi sa ia campionatul pt ca in meci direct o ia pe coaja iar apoi joaca cu cfr si ii incurca, ai sa vezi si sa plangi e logica situatia
Deci daca doar *** din Giulesti sunt civilizați, restul cum sunt ? Să înțelegem că la modul general ***, toți *** (in opinia ciobanului) sunt necivilizați, mai puțin cei din Giulesti. Dacă asta nu e rasism :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu ești atât de prost încât nici nu ai sesizat unde e jignirea și ura de rasă. Mai citește o dată declarația ciobanului, dar mai rar ;)
Rasism este atunci cand zici ceva referitor la rasa/origine despre altcineva intr-un mod peiorativ iar acea persoana se simte lezata! Daca persoana respectiva nu se simte jignita atunci degeaba vine un jurnalist si arunca cu noroi si baga batu prin gard ca NU e derapaj rasist!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.