Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
1
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Moldoveanu și Radaslavescu, goluri superbe
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Fiorentina - Benevento » Al doilea gol a venit în minutul 35
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
steaua bucuresti a fost echipa armatei, in prezent e echipa lui becali. armata poate sa isi faca cate sectii vrea
Bă,nesimțitule!Ne faci "țigani" și vrei să joci pe Giulești?***!Măcar de ai ști să te porți cu oamenii poate am rezolva-o cumva.Cateforic nu aveți ce căuta pe Giulești.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua București e echipa Armatei, prostule. Nu se poate altfel băi gigistule fecesebist! Voi sunteți fiii ploii, neica nimeni fără identitate și fără stadion.
S-au gasit, Becali si Simion!
sau tocmai, pentru ca esti steaua, esti forza suprema din romania, joci unde vrei, la orice ora, nu trebuie sa ai stadionul tau. astia care va laudati cu identitate, cate v-ati construit stadion cu banii proprii??? nu *** *** dupa ce primiti stadioane moca de la guvern
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă eu scriam ce a spus f@nf@ronul piperean mă banau intelijenții ăștia, că de, e chestiune de prințipii, dar eu întreb: ai voie doar pt că ai furat mai mult sau doar pt că ești cheltuitor cu anumite personaje ?!?
pentru ca sectia de fotbal infiintata in 2017 nu e o echipa de traditie. foarte frumos ce face becali ca cere voie suporterilor rapidisti! asta inseamna respect! multi nu au inteles ce a zis tanase, cu giulesti e prea mic. ei credeau ca se refera la numarul de locuri :))))))))
Vor pe Giulesti acum. :))) Asta înseamnă să n-ai identitate. FC FCSB e Steaua Proștilor, nu Steaua București.
Becali pe majoritatea temelor (vaccin, religie, samd) a vehiculat propaganda Moscovei. Cred totuși ca e doar un *** util. Faptul că se uită cu speranță la trollul Rusiei nr 1 arată că e în preajma propagandei ruse
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ups. De ce suporterilor Rapidului le cere voie, iar pe Ghencea vrea să vină cu japca?! Doar fiindcă pretinde că se trage din Steaua?! Vax!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.