Alte știri din fotbal
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
0
Ultima etapă a play-off-ului din Liga 2 » Aflăm a doua echipă promovată direct în Superliga
0
Dați afară din județ! Nou-promovata în Superliga și-a găsit alt stadion pentru campionatul viitor
0
Motivat de ostilitatea ce va fi în Bănie la finala campionatului: „Ne va da energie”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipe probabile + cote
0
Fostul coleg al lui Chivu dă verdictul: „N-a fost un pariu la Inter! Este perfect pentru un proiect pe termen lung”
0
Cristiano Ronaldo își extinde imperiul » Intră într-un nou proiect înainte de Mondial
0
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Era mult mai greu de castigat cupa UEFA, intalneai mult mai multi adversari! Cupa Cupelor era cea mai slaba, mai intereseaza-te!:)))
Bravo ba! :))). Am mai avut si numele ASA, CSCA, CCA. Stim ca esti prost, si nu intelegi ca numele unei echipe de fotbal se poate schimba :)))
Stema FC FCSB-ului ar trebui sa fie o pereche de catuse, cu 3 zabrele pe fundal. Iar daca ar avea stadion acesta nu s-ar putea numi decat Carcera Arena. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singura mica-mare problema e ca "fcsbist" nu exista!:)))
vali ..ai uitat sa-ti spui lozinca !!!
Din ce punct de vedere era cea mai slaba?... vorbești prostii... CCE i se spunea și C1, Cupa cupelor C2, iar cupa UEFA C3... tu crezi ca UEFA putea desființa cupa campionilor ori cupa ce ii poarta numele?
E o poza virala pe fb despre coman "sa nu poti lua bac-ul in romana, dar sa faci scoala de soferi intr-o limba pe care n-o cunosti. Geniu neinteles" orice fecesebist se poate regasi in asta :))))
Inca o dovada ca FCSB e Steaua!:))) Numai Steaua putea sa faca asa ceva in Romania!:)))
Articol facut ca sa incite stelistii cu anti-stelistii!:))) By the way, o echipa exista acum 34 ani, cealalta nu exista, deci, trageti concluzia care e Steaua adevarata!:)))
FC Fcsb este clubul a încălcat cu buna știință decretul stării de urgentă iar procurorii cu capul sec așa cum le spunea gg cândva se fac ca ploua. De altfel încălcarea legilor carantinei e un sport național la FC Fcsb... sa nu uitam cum au fentat carantina la sosirea din turcia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.