Alte știri din fotbal
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria 4-2 cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Teja, învins de CFR Cluj în ultimele minute: „Meritam mult mai mult!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziam, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewnadowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
5
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Asta saracu nu stie pe ce lume traieste !! L-au mintit impresarii ca va antrena Steaua, marea echipa a anilor ‘80 !! De unde sa stie ca Fcsb nu este Steaua !! Dupa doua infrangeri pleaca si asta !!
Hahahahaha, asta n-a aflat ca e vorba de Fcsb si nu de Steaua?
Asta nu a auzit inca ca FCSB nu este ...Steaua precum si faptul ca vine la o casa de " glumetzi" . Va refuza in curand elegant, in stil englezesc, oferta . Eu zic ca tot Lutzu va fi in final pe post de Alex Ferguson in ..trivale . Fortza Guimaraes !
WTF! „Nu mă grăbesc să iau o decizie, dar Steaua este un club important şi nu pot să îl ignor”. Bravo jesepe articol inchinat nesimtiirii, daca e sa fie cancan pai atunci sa fie ca doar voua va place . PENIBILUL JESEPE
Care steaua? DJ-ul asta habar n-are despre ce vorbeste!:)))) Nu i-o fi venit sa creada ca exista o echipa no name formata doar din consoane; fcfcfscb!:))))
Niciun antrenor strain nu vine aici, nu cred ca este vreunul care accepta toate balivernele patronului sau sa se bage Jiji peste el. Va fi cu siguranta un alt antrenor mediocru din campionatul nostru, unul care sa ii fie (sau este deja) sluga lui Jiji... anticipez un Stoichita :)
Baxter ăsta are idee ca semnează cu FC Harababura *** Popesti-Berceni ?... manageriată de un infractor notoriu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sens are stirea asta?! Ce sa caute asta la fcsb?!
Avea dreptate tanase când spunea despre colegii de la fcsb cum ca unii nu știu la ce club joaca... pana și asta din stire crede ca merge la Steaua...
Mai da vaca lapte?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.