Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Legenda spune ca un cioban pe nume Bucur s a oprit cu turmele lui pe marginea Dambovitei și ca el ar fi intemeietorul Bucureștiului care cumva ii poartă numele. Iata ca povestea merge ma departe si un alt cioban vine si ne arata cum se joaca fotbal cum se aleg presedintii cum se poate modifica TVA ul de la 19 la 20% ca na nici nu se simte un leu cum sa impozitam progresiv s.a.m.d. iar lumea cu gura cascata nu mai doarme nu mai mananca pana nu afla ultimul komunikat dat de cioban. Toata ziua in toată țara oamenii înnebuniti schimba canalele la tv doar doar apare ciobanul in direct sa i soarba înțelepciunea și ma intreb pana cand o sa fim atat de nerecunoscatori si pana cand tara asta se va mai numi România și nu Becalia urmand exemplul urmasilor lui Bucur si dand cezarului oier ce este al cezarului oier stima noastră si mândria Becali si Becalia !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.