Alte știri din fotbal
Suporter de la Budapesta pentru naționala României: „Turcia - România 1-2. Vă spun și marcatorii”
0
Cele 3 mesaje tapetate în vestiarul României de la Tüpraş Stadium
0
Cârțu nu se aștepta ca Lucescu să-l lase în tribună cu Turcia: „Să știi că m-a surprins”
0
Cine transmite la TV Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso: „Urmează cel mai important meci din cariera mea. Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
In primul rand nu e o rabla, e un Mercedes de care probabil tu nu vei avea niciodata. In al doilea rand, masina a fost achizitionata de la dealer, deci s-a platit TVA, care ce sa vezi, e tot un fel de impozit care ajunge tot la stat.
Ba da destept esti tu! Nici cadouri nu mai ai voie sa faci? Singurul neuron care il ai e in coma.
Ceea ce a făcut ciobanul cu acest băiat se numește umilință și evaziune fiscală. Făcându-i cadou o rablă și nemărindu-i salariu, nu a plătit impozit la stat. Iar îl văd la mititica pe recidivist. :))
Daca nu a fost in stare sa ia BAC-ul, permisul nici atat :))
Aprops; nea Gigi a spus cit are o super vedetă perlă giuvaier , 3000 !!!!! Inseamnă că restul au in jur de 1000-1500 ! Cind vorbeste de 30 000......se referă la întreaga echipă, cu tot cu magazioner .
Becali spune că a dat 30 mii , iar gsp spune că pleacă de la 34 mii.... sunteţi la datorie! Ca informaţie, maşina e luată in leasing pe 5 ani, precum cea a lui Moruţan !!! Se plătesc rate lunare de nea Gigi aţit timp cit jucătorul e cuminte si ascultător ..... Întrebare- Moruțan ce a facut cu masina lui de 100 de mii ? .... pentru cunoscători.
Popescu si-a luat carnetul tot in Ucraina ca Florinel Coman?:))
Poate să o împingă ? Permis nu are cum să ia băiețașul, e prea .... Poate pe la Pitești !
... nu se mai fabrică acest model dar poate primi unul sh. cu vreo 350.000km la bord .
d-aia face gsp articole d-astea, ca va certati ca chiorii, nu mai stiti pe unde sa scoateti hateul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.