Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, decizie radicală: cine e noul căpitan de la Rapid
0
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Știri din fotbal internațional
Mai întâi s-au luat la harță, apoi au întors senzațional » Romelu Lukaku explică transformarea: „Am avut ouă”
0
Zlatan Ibrahimovic, impresionat la Cupa Mondială: „Mentalitate de campioană, echipă periculoasă”
0
E iureș în SUA! Mauricio Pochettino a răbufnit: „Niciodată!” + „Messi a scăpat nepedepsit”
0
Șocant! Dintr-o dată i-a anunțat moartea tatălui!
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Trei oameni au murit sufocați în timp ce 1.000.000 de suporteri au ieșit pe ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Cum supraviețuiește fără activitate o firmă de stat din Iași înființată în ...
Libertatea
Nu întreb dacă aveți posibilitatea, știu că da. Este dispus cineva de aici să mă împrumute până săptămâna viitoare cu un milion de euro? Mă știți de atâția ani ca și om serios. Imediat ce primesc pensia îi dau inapoi. Mulțumesc anticipat!
CFR este altceva! Politicul și mafia conduc totul acolo. Cred ca echipele puternice au datori doar la patroni care le trec pe numele familiei. Din păcate în România nu mai este ca în ani 2000 când patroni băgau tot mai mult sa fie cei mai tari în România, azi avem patronii care urmăresc vânzarea mai mult ca performanța. Dar sa auzi a o fată ca asta împrumută un club, frate este jenant. O doare undeva de fotbal, și totuși împrumută ea fotbalul. Becali are concurenta și se vede încolțit sa recurgă la astfel de situați. Iar în ultimi ani nu a făcut decât mari prosti, decât sa ajute clubul. Împrumută alte cluburi să-i ajute cu un meci, doua. Aroganță la maxim băgând copii, dar la mine este asta, televiziunile trebuie sa le interzică asta. Dacă mai fac astfel de gesturi, sa li se taie din bani, și vedeți după cum vor juca corect. Este un fotbal bolnav grab. În care voluntari rupe picioarele Craiovei, dar la fcsb își baga singuri mingea în poartă. Devine jenant, și de asta mai uit la fotbal afară. Unde vedem ca fotbalul se joacă pe bune. Nu prin cumetrii și datoria către alt club
Stai jos ai 4. Unde dracu ii ajută omule. Sunt oamenii care au cu adevărat nevoie. Becali bagă banii dacă are de câștigat de pe seama lor. Bogătani mereu vor fi asa. Uitați-vă în Rusia ce fac cei bogați cu bani. Ucid, iar tu vorbești proști. Ironia ta nu are treabă cu realitatea. Auzi a împrumutat fata clubul, jenant!
sa nu uitam ca daca uefa nu schimba regula voi erati afara din primul tur
cfr e un club sãnãtos care n-are datorii . de asemenea , in romania toate cluburile au un management sanatos si doar fcsb'ul (fosta Steaua Bucuresti) este intretinuta din banii patronului
FC 1948 U e clonă.
Si eu zic ca trebuia inchisoare pe viata pentru Becali.Sa se invete minte sa nu mai ajute toti saracanii,sa le faca case,sa le asigure tratamente gratis sau sa le dea de mancare.Cu asemenea atitudine nu face decat sa-i puna intr-o postura proasta pe ceilalti bogatani ,care stau cuminti si-si vad de viata lor si nu strica piata fortei de munca cu acte caritabile inutile.In plus ,pentru ca da bani si pentru biserici ar trebui sa i se confiste toata averea.Poporul roman nu trebuie invatat cu prostiile alea de zece porunci.Pe noi ne invata cei din Bruxelles, Luxemburg sau Strasbourg in ce sa credem :in vaccin,in mancare din viermi,in acceptarea LGBTQIA+,in cipare si alte lucruri dragute pe care le viseaza nenea Gates sau nenea Soros si UE,ONU ,OMS si mai toate institutiile care au nevoie de bani ,ni le baga repede pe gat cu titlu de norme obligatorii de viata.Sa traiti bine!
Adicatalea... Teodora a împrumutat cu bani furați de Gigi, tatăl.. Asa se spala banii, printre altele.. Hoții mediatizate.Fara pic de jenă. Într, o țară normală, Becali nu ar mai fi ieșit ani mulți din pușcărie. Dar noi nu suntem o țară normala și corecta. Din păcate pentru oamenii cinstiți și din fericire pentru hoți!!!
500 de ani de pușcărie făcea *** ***...dacă trăia într o tara civilizata.*** poate sa facă acest *** de om este inadmisibil...Dar în tara asta de corupți ...e ceva normal ce face acest mojic!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))) ”Campioana are mai multe șanse la dispoziție: dacă iese din Champions coboară în Europa League, iar de acolo poate trece în Conference. Așa a ajuns CFR Cluj în grupe în sezonul acesta”. :))) Trebuie sa te califici doua tururi preliminare sa ajungi sa faci acest lucru. Fcsb nu a reusit sa treaca de primul tur preliminar
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.