Comentarii (3)
Van_Basten79
Van_Basten79  •  03 Iunie 2026, 15:42

Mihai, vorbește cu ăla, Decuseara». Că aveam unul pe aici, avea oi, cioban, și îl chema «Mitică Decuseara». Așa că eu îi zic «Decuseara». «Mihai, vorbește cu Decuseara»....Du-te, baiatule, in Ungaria. Acolo o sa-ti spuna oamenii pe nume, nu porecle ciobanesti.

cipri40
cipri40  •  03 Iunie 2026, 15:09

Au trimis o oferta spuneti voi.Care este oferta? Aici se stie. 350 mii.Locul 7 din Hungary ???????? ce salar poate sa ofere?

boxyng10
boxyng10  •  03 Iunie 2026, 14:37

Cum se face ca au oferte cand îi oferteaza steaua ? Cel mai bine sa nu mai faca transferul sa vedem ce oferte au :))

Comentează