Alte știri din fotbal
Billel Omrani, în probe la clubul din Superligă: „I-am dat o șansă”
0
Rapid mai „închide” un transfer din Serie A: vine și mijlocașul pentru Pancu!
0
Noul transfer al lui Dinamo încă nu a fost înregistrat și poate rata și meciul cu FC Voluntari: de ce întârzie procesul
0
Mihai Stoica, răspuns acid pentru Victor Pițurcă: „Nu a existat ca antrenor în Europa! Nu știe fotbal”
12
Știri din fotbal internațional
Detaliu curios pe transmisiunea TV la KuPS - Craiova: au „rebotezat” campioana României
0
CFR Cluj - Tromso, duel cu vikingii în turul 3 preliminar de Conference League » Șoc în Gruia! GOL în minutul 5
3
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League
24
Oficial, Yan Diomande la Real Madrid! Cât a costat și pe câți ani a semnat
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
15
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Ca sa nu mori si de curiozitate alaturi de prostie baboaba trebuia sa apara scris ba boaba insa n-a percutat tasta mare sa apara si spatiul respectiv intre ele.acu' te-ai lamurit?si inca ceva alvorada nu ma numesc nelu ai inteles?
Bă Nele, ce înseamnă baboaba? Așa, de curiozitate. Sau e un limbaj propriu?
Vorbim cu Gigi să-ti arate oferta bă nele. Să nu mori curios.
Adaugă-l pe Courtois, Schmeichel băi ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ironie: cel mai bun manager roman ????????????. Doi puscariasi au reusit sa distruga o echipa ce a facut istorie pentru fotbalul romanesc. Dar ei inca cred ca se pricep si pot da sfaturi. Iar gsp...cautati dragilor copii talentati si promovati-i
N-am auzit bă nele.
Am uitat sa-l adaug in acest comentariu pe care-l completez prin acest reply si pe mihai popa de la voluntari.
Dar trebuie sa inghita cum inghititi voi gigistii precum gastele toate fanteziile debitate de piperean baboaba de cafea?
Moldovan daca ai auzit de el porojane.
Nu este? E un altul mai bun? Cine?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.