Alte știri din fotbal
Rapidistul Keita, reținut pentru 24 de ore! Comunicatul Brigăzii Rutiere, ce decizie a luat Rapidul
18
Dorit de Gigi Becali, Macalou pune sare pe rana FCSB-ului: „Lăsăm lumea să vorbească”
0
Jucătoarele României se gândesc deja la meciul cu Cipru
0
Ciprian Marica a văzut explicațiile lui Vassaras: „Fără pic de bun simț! Vor să ne bage pumnul în gură, ne-am săturat!”
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, „băgat la mijloc” de foștii colegi Ranocchia și Panucci: „Prefer să mă criticați”
0
Înfrângere-șoc pentru Liverpool, în fața ultimei clasate din Premier League
0
„O supă rece și fără gust” » Italienii taxează interul lui Chivu, după finalul amar de la Como: nota românului
0
Como - Inter, manșa tur a semifinalelor Cupei Italiei, se termină într-un mod dizgrațios
2
Lifestyle
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
6
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
„Asta ar putea însemna 11 bombe nucleare!” Steve Witkoff a dezvăluit „un ...
Libertatea
De ce un posibil colaps al Iranului ar avea implicații majore pentru Rusia
Adevărul
Dansul pe sârmă al lui Sorin Cârțu cu Securitatea: „Recrutat colaborator în ...
GSP SPECIAL
VIDEO Un petrolier rusesc arde în Marea Mediterană, lovit de drone, iar ...
Libertatea
Punctul 3 e belea: U Cluj n-a mai fost invinsa de FCSB din 2015... pentru ca si-a dus existenta prin alte ligi :). Asa cum poti spune si despre Dinamo ca n-a suferit nicio infrangere in Champions League de la infiintarea competitiei.
Are arbitrii pregatiti in caz ca scartie jocul, ordin de la ceausescu ca inainte de 90,traba sa bata
U Cluj va pierde azi fără drept de apel. Apărarea lor e vraiște, adormiți.
pai scl99avi de la u cluj sunt va99salii celor de la kfr. nu a existat campionat in care u cluj sa nu fii incurcat Steaua din liga 1 cat a fost kfr in liga 1. dar cu kfr cei de la u cluj au pierdut toate meciurile.
tibi iq 33,ai mancat ceva stricat? pai pentru toata lumea s-a aplicat legea,florinel coman a fost achitat inca de acum 6 luni,dosarule ste inchis. este ca si cum ai cere sa castige kfr campionatul asta dupa ce Steaua l-a castigat. de aia lumea spune ca ai iq mic. repet,coman nu are niciun dosar penal pe rol. deci nu are cum sa faca puscarie.
Daca FCSB se teme de U Cluj, clar ca se teme de alte echipe care sunt mai sus in clasament. Apropos, Kovacs are apartment in Cluj :) Asteptam reactii cu privire la arbitrii care favorizeaza pe toti mai putin echipa penalilor becali si stoica
Parpalache, că ești prost, asta e, ai ghinionul lipsei totale de neuron dar să fii și bâlbâit!?
Hai cu Florinel la puscarie !!! VREM SA SE APLICE LEGEA PENTRU TOATA LUMEA LA FEL !!!
Corect. Când joci contra oierului nu te lasă arbitrii să ai noroc.
Bate fc fcsb la scor. Bani pe jos.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.