Comentarii (18)

terminator_2  •  14 Ianuarie 2020, 19:42
Postat de Vasile Calin pe 14 Ianuarie 2020, 18:30

Pai nu ne prea incalzeste amenda asta simbolica primita! Pt. a descuraja astfel de fenomente, trebuie date amenzi usturatoare si depunctarea echipelor si atunci precis nu o sa mai faca asemenea smecherii, dar asa...

Exact! Cfr si Dinamo ar trebui normal sa nu primeasca lecenta pentru sezonul viitor si automat sa se desfiinteze. Dar ce sa faci can legea este asa de blanda cu hotii si escrocii.

Vasile Calin  •  14 Ianuarie 2020, 18:30

Pai nu ne prea incalzeste amenda asta simbolica primita! Pt. a descuraja astfel de fenomente, trebuie date amenzi usturatoare si depunctarea echipelor si atunci precis nu o sa mai faca asemenea smecherii, dar asa...

bigbolo  •  14 Ianuarie 2020, 17:59
Postat de addytzu pe 14 Ianuarie 2020, 12:08

Despre blatul facut de Lia Boccia clona 2013 in 2017 cu Viitorul atunci cand clonatii anuntau cu o saptamana inainte ca stau in genunchi cu Viitorul ca sa nu castige Steaua campionatul si au jucat cu mai multi juniori iar peste o saptamana cu Steaua au bagat prima echipa in teren,atunci n-a afectat "integritatea competiei"?Forza DNA.

Prostovanule gigist, scuza-mi pleonasmul, stii rezultatul meciului Viitorul-Craiova din turul acelui playoff? A fost 0-1. ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rocky2  •  14 Ianuarie 2020, 16:45
Postat de steaua_vs_fc_fcsb pe 14 Ianuarie 2020, 12:11

Când e vorba de FC FCSB întotdeauna e vorba și despre infracțiuni, procese, tribunale, TAS, suspiciuni de blat, afaceri dubioase, impostura, minciuni.

Cand zici fcsb, e vorba de ***! Gigi si Meme pot confirma cum e inauntru!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blatistu49  •  14 Ianuarie 2020, 14:23

unde i fcsb u e infractiune golanii ar trebui urgent desfintat

Constantin Vaetus  •  14 Ianuarie 2020, 14:10

Sunt sigur că în contul banilor împrumutați ***! Ciubuc!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

johnwick  •  14 Ianuarie 2020, 14:10
Postat de steaua_vs_fc_fcsb pe 14 Ianuarie 2020, 12:11

Când e vorba de FC FCSB întotdeauna e vorba și despre infracțiuni, procese, tribunale, TAS, suspiciuni de blat, afaceri dubioase, impostura, minciuni.

Asta-i "presa sportiva" și haterii prostalăi care o comenteaza

jabs  •  14 Ianuarie 2020, 14:06
Postat de sexilian pe 14 Ianuarie 2020, 11:45

n -ar strica si depunctarea...........

N-ar strica nici la voi sa isi ia Primaria Sector 1 banii sa va lase iar in fundul gol......

ciuke  •  14 Ianuarie 2020, 13:16

L-au rupt! 15000 EUR amenda. Suma reprezinta jumatate sau o treime din dobanda perceputa pentru creditul de 1.7 mil EUR.

remarque  •  14 Ianuarie 2020, 13:14
Postat de sexilian pe 14 Ianuarie 2020, 11:45

n -ar strica si depunctarea...........

pedeapsa mult prea blanda. De aceea Romania este unde este.

  • 1
  • 2