Alte știri din fotbal
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
2
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
cu Nordsjaelland
Adevărat. A fost al 2-lea și ultimul meci al FCSB-ului în Ghencea… pe săptămâna trecută. Lol! Or mai fi și altele, nu văd dece ar fi altfel.
Si eu care credeam ca am fost la meciul cu Nordsjaelland pe "Steaua"... Acum aflu ca s-a jucat pe "Arcul de Triumf"... Sunt unii atat de derutati, ca nu stiu unde joaca FCSB nici dupa ce s-a disputat partida.
Tot aud, de ce nu isi face Gigi Becali stadion?. Mai oameni buni, dar stadionul Ghencea nu- i facut si din banii dati taxa la stat de Becali? Poate a venit domnul Talpan, Oprita, Lacatus si nu stiu ce general cu banii de la mamicile lor si noi nu stim. De ce pentru unii muma si pentru altii ciuma?
Chipa ciumei rosie solicita din nou interventie publica :))
Gata cu clona fcsb in templu, Steaua joaca acolo!
Pazea ca vine catalynna sa ne explice, cu lux de amanunte, cum meciul zecesebeului cu nordsjaelland a fost, al 2-lea si ultimul, al lu' nea JJ, in cazarma ghencea ... :)))
Marcelino este deja pe recepție ... Talpane mai respiri, bă?
De ce nu isi face ciobanul stadion ? Cat de mare vrea, mai mare ca Maracana ! Teren are, bani are (zice el). Sa nu mai stea ca *** la tot felul de porti ... :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ploiestiul ce are?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.