Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Comentariile celor de la CFR sunt penibile, de acord. Dar dacă vrem să combatem furtul furând mai mult, nu este în regulă. Sunt de acord cu var, dar, după cum se vede în alte campionate, nu rezolvă complet problema. Și când mingea a ieșit atât de mult afară, nu mai e de var.
Cui sa fie ma rusine??,jagardele de ziaristi,Clujul au luat 4 titluri numai pe furaciune cu arbitrii,nu ati comentat....,da este adevarat,nu au fost penaltiuri,sper sa ia si STEAUA un titlul care sa il fure de la *** ***,chiar nu as avea satisfactie sa il ia meritat...*** domnului dan petrescu!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
UTA poate pierde play off din cauza acestei hotii !! Eu zic 3-0 la masa verde pentru UTA !! Retrogradati aceasta abominatie din prima liga !
Numai doua?Zii bre vreo paispe!Si ca v-a„nedreptatit”si la cartonase!A dat cartonase numai celor de la fcsb, iar voua nu a vrut sa va dea decat unul(cand Octavian Popescu l-a tinut cu amandoua mainile pe adversarul plecat pe contraatac)!Bietul Darius Olaru degeaba facea el faulturi dure si complet nejustificate,ca arbitrul ala nici nu-l baga in seama!Ntz ntz ntz!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cui sa-i fie? Asta e nivelul fotbalului nostru! Asta merităm.
Ca sa se poata desfășura competiția Liga I e nevoie de echipe. Dar echipele, majoritatea , au probleme financiare. Pentru ca , mai ordinar ca pe vremea lui Ceausescu, familia Becali trebuie sa iasa in castig. Ca e vorba de patronul Fcsb sau de firma de impresariat, LPF și FRF iau măsuri și atitudini in favoarea lor. Astfel se explica lipsa investitorilor și a banilor din fotbalul românesc. Pentru ca e evident că echipele pe bani publici, ale primăriilor, nu sunt performante, banul public fiind risipit, schimbarea primarului atrage dispariția echipei.....un alt indiciu e achiziționarea de către Digi Tv a drepturilor pentru Premier League.......mai rentabile decât investiția în Liga 1. Sunt măsuri ce trebuiau luate de ani de zile: investitiile sa nu fie împrumuturi, impresari sa aiba raspundere, competiții reale la nivel de juniori și tineret (credeti ca celebrul Luceafărul a avut succes pentru ca in Divizia B echipele erau slabe? )....si multe altele măsuri. Cine vrea sa fie ca Tănase sau St Filip? Si cati romani doreau să fie ca Balaci sau Boloni? E de reflectat.....
*** ce parere are ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** vad ca nu se mentioneaza nimic de inca doua penaltiuri clare la popescu si dumiter! rusine gsp
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
He he he!Buna poanta!Cu toate ca nu pare deloc absurd ca „fratele”Gheorghe din Pipera sa se pocaiasca si sa se lepede de Satana-lasandu-i in ofsaid pe alde MM,Argaseala,Deaconu,Justin Stefan de la LPF,Stoichita de la FRF...dar pomelnicuil e prea lung si multa *** mai e!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.