Alte știri din fotbal
Cine a fost „Tunarul” Ion Oblemenco, mânzul fermecat mai popular ca Nicolae Ceaușescu, marele nedreptățit, magnetul de trofee care a murit pe terenul de fotbal
0
Gigi Becali nu poate termina biserica din Techirghiol dintr-un motiv incredibil: „Nu pot pune acoperișul din cauza....”
0
Scandal înainte de finala Cupei României! Amenințări cu neprezentarea la Craiova - U Cluj
0
U Cluj - Universitatea Craiova, duel de foc în finala Cupei României Betano » Echipele probabile
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență?! În timp ce Florentino Perez „urechea” ABC, a fost anunțată demisia președintelui! + Riposta directorului: „M-a sunat să influențeze ce publicăm”
0
Scandal încheiat cu arestări la meciul care l-a lăsat pe Cristiano Ronaldo în lacrimi » Bătaie cu bețe între șeici
0
„Regele Soarelui” este contracandidatul lui Florentino Perez: „Poate garanta cele 187 de milioane € necesare!”
0
Confuzie totală în camera VAR la meciul West Ham - Arsenal, a apărut înregistrarea audio a deciziei controversate!
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Sondaj. Răspunsul românilor la întrebarea: Ar mai câștiga Nicușor Dan acum ...
Libertatea
„Halucinațiile” AI la ANAF. Fiscul motivează respingerea contestațiilor cu ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan spune că are în minte o variantă de premier. Scenariu politic ...
Libertatea
Situația e de plâns! Însă nu e ceva nou, nu am motive in plus de tristețe acum decât anul trecut, ce mai contează o simulare și un 11m in plus sau minus!? Însă exista bucuria sa vezi trișorii prinzând mereu războiul chiar dacă mai câștiga unele batalii “prin metode specifice”. :-)))
dupa umilinta cu clinceni mai ai tupeu sa intri pe aiic? john ene erou national! hi6!
App. cand joaca fcsb finala conference league, ca parca becali a zis ca joaca finala si o castiga, de chapions league nu ne facem griji probabil va iesi din grupe. App. de cand cu Oct. Popescu , Tanase are adversar la cazaturi. lemn Tanase si lemn Popescu. Cat despre anul viitor serios vorbind nu credca vom avea vreo echipa in cupele europene. Si cel mai bine pentru ei ar trebui Keseru, Budescu si Vinicius sa-si caute echipa care chiar isi doreste performanta.
nu am oglinda cu detector ,nu stiu d-astea!:))
Pt ce respect pt ca fura cu arbitri ???
Redenumiti dgsport 1,2,3,4 in fcsb 1,2,3,4. Cum poate un comentator sportiv, la un 11 m invizibil sa aduci in discutie un gol la fel de injust-(probabil-nu l-am vazut) -ca cel al cfr ului? Tu trebuie sa comentezi impartial ceea ce vezi. Din reluarile vazute din cateva unghiuri diferite , nimic. Pai asta trebuie sa spui. Nu ca dam credit pozitiei arbitrului,(ca el nu a vazut din 3 unghiuri in slow motion ca tine) sau ca si cfr a marcat nu stiu cum... Sunteti penibili si amatori ca fotbalul la care ne uitam ..
Vinovat este ăla care tunde gazonul pe Manoliu, nu l-a tuns intenționat pe partea lui Popescu, să i se împiedice acestuia din urmă gheata condusă de mușchii de la genunchi. :))
Tot respectul pentru FCSB, dar UTA este două clase peste!!!!!!!!
De câte ori privești oglinda vezi un nesimtit
eu ce ziceam ? in prazilian language nu stiu !:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.