Comentarii (50)

Schaff Kunishewski  •  16 Octombrie 2019, 10:05

4¹2 cai McLaren ??? Ba baieti, mai documentati-va. In rest, ce face dl. Becali si dl. Tudor, care probabil, intre timp, dupa infatisare, a devenit calugar la Athos part-time, nu ma intereseaza.

Stefan Marc  •  15 Octombrie 2019, 17:17

Lui Istvan Kovacs o sa-i dea un Lamborghini ! Nu uitati ce v-am spus... ;))!!

vishnu  •  15 Octombrie 2019, 17:05
Postat de Oprisan Niculae pe 15 Octombrie 2019, 09:55

Am senzatia ca salariul si cadourile pe care Becali i le face lui Tudor sunt de fapt rasplata pentru meciurile in care el a arbitrat FCSB-ul cand era in activitate.

Pai da, este premiul pentru intreaga cariera...

cornelconasu  •  15 Octombrie 2019, 11:31
Postat de Oprisan Niculae pe 15 Octombrie 2019, 09:55

Am senzatia ca salariul si cadourile pe care Becali i le face lui Tudor sunt de fapt rasplata pentru meciurile in care el a arbitrat FCSB-ul cand era in activitate.

Bineînțeles !!! Ca și Argăteală ! Voi credeți că Becali l-a adus că face cruci mai multe ?! Păi jumătate din arbitri au trecut prin mâna lui Tudor, mai ales când era la AFB și răspundea de arbitrii din eșaloanele inferioare bucureștene și din Ilfov !

petre47  •  15 Octombrie 2019, 11:14

Bineinteles! Isi plateste datoriile.

Oprisan Niculae  •  15 Octombrie 2019, 09:55

Am senzatia ca salariul si cadourile pe care Becali i le face lui Tudor sunt de fapt rasplata pentru meciurile in care el a arbitrat FCSB-ul cand era in activitate.

Florin Dobrin  •  15 Octombrie 2019, 09:40

sa lipit lopitoarea de cioban bravo lui nui prost el e *** ciobanu

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

steaua.libera  •  15 Octombrie 2019, 09:26

Și Mântuitorul tot cu X6 mergea... Tudor ipocritul!

bruta_din_popesti_leordeni  •  15 Octombrie 2019, 09:21

Cata ipocrizie. Ori e pustnic si atunci merge doar pe jos sau cum o faceau vechii pustnici (cu care le place sa se compare), adica in cel mai fericit caz calare pe cai. Omul (arbitrul Tudor) nu-si lasa copiii sa se uite la TV, dar el se faleste cu un bolid dupa care intoarce lumea capul. Ca de meritat nu zice nimeni ca nu merita masina, la cat de multe a facut pentru ciobanul infractor si pentru clona fc fcsb popesti leordeni merita si 5 masini din partea ciobanului. A avut si Tudor grija de clonatii de la fc fcsb popesti leordeni, a fluierat intr-un singur sens si i-a ajutat in nenumarate situatii grele, iar acum a venit rasplata, la fel cum a venit si pentru Argaseala sau pentru multi alti arbitri care nu au fost cu siguranta uitati de cioban

Oana Stanciu  •  15 Octombrie 2019, 09:18

Trebuie apreciat gestul lui Gigi. El răsplătește mentenanța asigurată de Tudor pentru tot timpul cât a fost arbitru. Alții i-ar fi întors spatele după ce s-au folosit de el. Și Tudor trebuie apreciat. El încearcă să-și spele păcatele prin rugăciune pentru tot ce-a făptuit rău în arbitraj, numai că s-ar putea să-i ajungă barba până la pământ și încă nu încap toate păcatele lui. Și uite așa ajung oamenii în rai! Pe când și recunoștința pentru Mitică, pentru Mirciulică, pentru Avrămuță etc.?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5