FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - VOLUNTARI

FCSB - VOLUNTARI / VIDEO Imagini de la pauză, care nu s-au văzut la TV: „Nesimțiților! Să vă fie rușine!”

Articol de GSP - Publicat duminica, 11 august 2019 22:02

Cei 2000 de suporteri veniți pe stadionul din Pitești pentru meciul dintre FCSB și FC Voluntari i-au criticat și înjurat pe jucătorii roș-albaștrilor, după o primă repriză foarte slabă.

Fanii i-au luat la rost pe elevii lui Vergil Andronache la pauza meciului când fotbaliștii se îndreptau spre vestiare.

„Nesimțiților! Să vă fie rușine!” le-au transmis suporterii jucătorilor, care au intrat la cabine în dezavantaj, scor 0-1 după golul lui Cătălin Țîră din secunda 35.

Aproximativ 2.000 de suporteri au asistat la meci, însă Peluza Roș-Albastră n-a fost prezentă.