Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
7
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Reporterii GSP transmit de la stadion
5
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8
0
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
7
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta chiar e PROST...cum dracu sa fie FSCB Steaua... ***.. Da sint de acord ca *** a ajutat Steaua cu bani (***)... dar totul a fost facut ilegal...FCSB nu are nimic de a face cu Steaua...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa ce-i furi masina unuia il intrebi unde era cand ea avea nevoie de piese noi, reparatii samd inteligent baiat, cred ca se pricepe doar la licorile alea galbene la punguta.
Respect, Tommy
FCSB e STEAUA pnt mine.E părerea mea și nu vreau comentarii .Nu pot ține cu alta echipă .
Neubert mai bine s ar abtine de la subiectu asta, el sa prepare in butoaie licori galbene ilegale sa alerge fcsb0ul ca in perioada lui reghe din primu mandat. Jiji a furat Steaua, iar acum armata sa desteptat si vrea dreptate. Neubert e doar un *** si e preparator la o echipa ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
P.S. Daca jucatorii aia ce vor fi declarati " vindecati" de clinica lui gigi...vor intra pe teren in meciul cu slovan,cu virusul in ei, isi merita soarta..
Aici vedeti prima oara....informatie sigura ! Astazi, fcsb a facut din nou testele ptr virus,la clinica lui becali..."brusc", cativa jucatori importanti vor fi declarati NEGATIVI..sau refacuti ! O sa vedeti..! Fcsb a declarat covidul abia cand au trebuit sa iasa din tara si faceau sarbii testele ! Acum joaca acasa si cu slovan si cu apoel ..teste de virus la gigi..jucatori refacuti ca prin minune !
Steaua a batut o echipa secunda a unei clone mafiote, aparuta in 2003, din satul Berceni. Nimic socant, era normal. Ba chiar victoria ar fi fost mult mai clara daca nu juca FC Gazde in 14 oameni (penalty + rosu). Lupta STEAUA!
Asa, si cine e asta? Anonimul asta e chiar mai putin cunoscut si decat Scutariu, un jurnalist anume, nu degeaba a comentat la el pe pagina. Ce putea sa spuna no-name asta, doar lucreaza la fcfcsb?! E la fel de no-name ca si clubul la care lucreaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.