Alte știri din fotbal
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
2
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
A pus mâna pe telefon imediat! Decizia luată de președintele Erdogan, după barajul Turcia - România
1
Moment curios: Victor Ponta s-a dus la Turcia - România îmbrăcat cu tricourile AMBELOR naționale, unul peste altul! „Cok cok cok zor”
10
Știri din fotbal internațional
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Irlandezii îl învinovățesc pe selecționer după înfrângerea cu Cehia: „Acesta nu este ghinion”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
''facute niste transferuri '' bah ..voi ati luat cu ruptul tot lotul !!d-aia se cheama steaua mapn /2017/regal !!HAHAHAHA!!!
Bravo!As vrea sa il vad la un tenis cu piciorul in compania lui Cortazero,cu trofeul pe masa!
mai ''putred'' ca jeneralii care or subtilizat fondurile stelei ??!!nu se poate ...!!!
astia de la ghesepe nu sunt aceeasi initiatori ai "strangerii de fonduri" pentru "motivarea" echipei nationale a Finlandei, pentru a isi apara corect sansele in ultimul meci din grupa in care era repartizata Romania ? pai astia sunt cei mai in masura sa dea primii cu piatra
dispari bah ametitule !!unde erai cand ne martela kovacszy ??!!dadeai acatiste de bucurie hatere ..nu-i asa/??!!
Pai si hai sa vorbim de logica, bun simt si de legi facute cu...ca sa nu zic cum, ca ma baneaza astia! Logic (si de bun simt) ar fi ca sa le faca testul COVID la intoarcerea in tara (bagati in cantonament bineinteles), si daca testele sunt OK, sa-i lase in plata D-nului, pentru ce sa stea 14 zile (sau cate) in carantina!? N-are nicio logica...DSP-ul a dat directiva aia ca sa nu "zburde" astia de sarbatori, nu s-au gandit chiar la toate posibilitatile...
*** Fcsb 2003 SA nu se dezminte, clubul puscariasilor ar trebui dezafiliat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"umbră de neutron"? :)) Nu mai folosi cuvinte care îți suprasolicitează neuronii. fc fcsb trebuie să stea în carantină, istețule, cantonamentul nu e competiție sportivă! "Competiția sportivă este o formă de organizare a întrecerii, între sportivi de diferite categorii, ce are ca obiect principal compararea performanțelor (rezultatelor) conform unor reguli precise și a unor normative stabilite anterior." De ce s-au dus în Turcia fără avizul autorităților? Carantină, fără amânarea meciurilor, 3-0 la masa verde. Simplu! "Domnia și prostia se plătesc!"
Mai copii durerii, nu mai bine propuneti voi sa se dea un OUG ca fcsb=steaua sa nu mai joace vreo 3-4 etape pentru ca vine dintr-un cantonament/izolare din Turcia, tara care sta mult mai bine decat noi la nr. de imbolnaviri si decese la milionul de locuitori? (273 morti fata de 881 la noi si 27.661 imbolnaviri fata de 35.317) :)
cand conducatorii clubului sunt condamnati penali, cu pedepse executate, ce asteptari sa ai? astia sunt *** fotbalului autohton....''artificii''
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.