Alte știri din fotbal
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el! Nu a anunțat pe nimeni!”
0
Gică Hagi, primele măsuri la naționala României: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
4
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
1
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Intri aici, pe "pagina" FCU, te bagi in seama cu unul si cu altul indrugand prostii si minciuni si spui ca nu esti troll?? Hai ca esti nostim! Unde mai pui ca vorbesti si despre "educatie"!:))))
"... mu vb"?? :))) Mai "suficientule", mai... Am cunoscut pana acum cativa semidocti. Tu esti ultimul pe lista... Auzi, baiatu', dar de ce intri p-aici si te bagi atat in seama, daca tot te consideri atat de "cult"? Mai, Trollea, mai... e vorba de interes material, este?
Trolul incult Ma face pe mine troll!Ma pufneste rasul.Eu am suficient și nu am nevoie sa fiu troll ca tine!
Dar tu câte clase ai mai “Tibilisi”***.Nu crezi ca te/ai făcut prea mult de Rușine pe aici.Un om cu școala suficientă mu vb așa ca tine niciodată!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai aparut, Trollea? Tu vorbesti de educatie si onoare??:)))))
Nu îți mai pierde timpul cu “echilibrat”,”Kuba” și”brăileanul”.Ei sunt doar tari in gura și mincinoși in rest habar nu au de reguli,regulamente,educație și onoare!
Vad ca nu te mai ia nici somnul de "grija" Stiintei...:))) Dincolo, la voi la Clona adica, e liniste de mormant. Se aud greierii... Lasa Stiinta in pace, Clonache! Se descurca si fara "purtatori de grija"! Sezi pe calcaie!
Smardoing in action... :)
Acuza aia cu 6.000 de abonați? :))))))))
UEFA are reguli clare - daca un club nu are 3 ani de afiliere, nu participa in cupele europene. Daca srl -ul lui ajica cistiga cupa Romaniei anul trecut, tot asa nu putea juca in cupele europene pentru ca n-avea 3 ani de afiliere la FRF. Noul srl boovean a fost afiliat la FRF in 2018. Asta e tot. Noua Universitatea Craiova a dorit sa joace in cupele europene in 2015 - dar atunci nu avea decit 2 ani de afiliere la FRF. Astea-s regulile UEFA - fara legatura cu identitate, nume, marca etc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.