Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania e prima semifinală a Campionatului Mondial! ZIUA și ORA la care se va juca
0
Detaliul remarcat la GSP Live Special, imediat după golul decisiv marcat de Merino: „Regizorul l-a arătat, părea nemulțumit”
0
Lacrimile lui Courtois au prefațat gafa care a decis calificarea Spaniei în semifinalele Campionatului Mondial
0
Spania e în semifinalele Campionatului Mondial! Salvată de Merino și de rezerva lui Courtois: gafa care a decis calificarea
3
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
care e diferenta ? doar un agramat poate sa gandeasca asa . prost esti, bai canadiene! o sa iti arat toate greselile grave de gramatica din comentariile tale. eu vreau sa te ajut sa stii si tu sa scrii, prostule. daca iei nota de trecere o sa-ti arat si care este adevarata Univesitatea Craiova ! prostule, agramatule, clonatule ! cand mai vii la Mamaia ? poate dau si eu de tine.
Care e diferenta :)) tot greseli sunt gigele. Cum spuneam esti prea prost ca sa iti dai seama cat de prost esti.
prost esti, canadiene! alea sunt greseli de tastat, suflet inchiriat ce esti! eram sigur ca zici de majuscule. asa se numeste ce zici tu: "cuvinte cu litere mici dupa punct". nu stii tu cu virgula dar sa zicem prin absurd ca ar fi o greseala, ce ti se pare mai grav tie? sa nu stii sa folosesti cratima si sa scrii " din todeauna " si multe alte greseli grave ce le-am vazut la tine si la voi astia de la cs mogosoaia. adrianucv1948 ala imi zicea ca nu stiu sa scriu pt ca am folosit vream, dar el nu stie de verbul "a vrea" si de conjugarile verbului a vrea. e diferit fata de verbul " a voi". cum la fel FCU e total diferita de clona voastra de la Mogosoaia cu noul sediu in Croatia in orasul ala care rimeaza cu pijamalele voastre. ia niste bani de la cainele tau si mergi la niste meditatii de gramatica ! cs mogosoaia niciodata echipa Olteniei ! prostule, agramatule, clonatule!
Doar cateva exemple : "surflete" , greseli de punctuatie, cuvinte cu litere mici dupa punct. E de ajuns? :))
Daca esti prost si traiesti in lumea ta cum altcumva sa iti vorbesc? :)) "
esti un prost dar ai atitudinea asta aroganta asa, ne vorbesti de sus. la fel si adrian ala care l-a copita pe nea Adi cu 1948 la nume. mergeti cu nasul pe sus pentru ca va put picioarele? cs mogosoaia niciodata echipa Olteniei. suflete inchiriate ce sunteti!
oricand fac pariu cu tine pe o savarina de la nea partu. daca tu gasesti greseli gramaticale in ce scriu, eu vin pana la tine in Canada. facem ? nu fac pariu pe sharoma, ca nu stiu ce va pun astia in ea. tu esti u agramat bogat din Canada. si cainele tau e bogat. inainte sa faci pariul poti sa te consulti cu adrianucv1948 . alt cult si ala. suflete inchiriate ce sunteti voi astia de la cs mogosoaia.
Pune-ti ochelarii poate le vezi :))
greseli gramaticale ? nu stiu ce greseli gramaticale vezi tu, dar cum poate sa vada greseli gramaticale un agramat ca tine ? nu-ti pui problema asta, nu ? nici nu ai avea cum, prostul e prost si la a zecea reincarnare! sunteti niste suflete inchiriate. cs mogosoaia niciodata echipa Olteniei.
E hilar cand vorbesti de gramatica cuiva si ai greseli gramaticale in acelasi mesaj :)) dar deh ce sa astept de la un clonache care ignora realitatea :)) fc fcunica clona srl 48 echipa satelit al 10sbului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.